8 روش طراحی شیک برای بهبود فضای ذخیره سازی یا انباری در فضای باز - پلتفرم مشاورمون
8 روش طراحی شیک برای بهبود فضای ذخیره سازی یا انباری در فضای باز - پلتفرم مشاورمون

8 روش طراحی شیک برای بهبود فضای ذخیره سازی یا انباری در فضای باز

 1. Home
 2. »
 3. 8 روش طراحی شیک برای بهبود فضای ذخیره سازی یا…

حتی یک فضای بیرونی مینیمالیستی که گاها به عنوان انباری استفاده می شود  یا محل پارک دوچرخه هاست با رعایت چند نکته کلیدی می تواند یک فضای ایده آل و قابل استفاده شود. برای این کارایده های متفاوتی برای طراحی وجود دارد. ابتدا ، در اطراف حیاط خود به دنبال فضایی باشید که بتوانید از آن استفاده بهتری کنید. سپس برای داشتن چشم اندازی بهتراز ایده  های زیر استفاده نمایید.

 

 • کمدهای ضدآب :

کمد دیواری یا کابینت مقاوم در برابر آب و به همان اندازه  فضای داخلی در بیرون از خانه  هم زیبنده هستند. کابینت های کاملا محصور وسایل خارجی شما را در صورت عدم استفاده  ایمن و دور از گرد و غبار و تابش مستقیم آفتاب و حتی بارش باران و برف نگه می دارند-از و در صورت نیاز به راحتی در دسترس هستند. از قرار دادن کابینت ها در جلوی دید مستقیم  اجتناب کنید. به عنوان مثال کابینت ها به زیبایی  می توانند در زیر پله ها قرار گیرند و ظاهر جذاب آنها به خوبی با ظاهر خانه شما حسب سلیقه خودتان مطابقت دارد.

 

 • انباری زیر ایوان

یک عرشه بلند فرصتی مناسبی برای افزودن فضای  انباری ایجاد می کند. یک در چوبی و نمای جانبی رنگ آمیزی شده از نظر بصری جلوه ویژه ای به فضای خارجی شما می دهد.

 

 • میز و کنسول متحرک

این استخر روباز دیواری چوبی دارد و شامل یک میز کنسول متحرک با فضای مخفی است که با فضای کف تداخلی ندارد. ترکیبی از چوب سیاه ، سفید که با ظاهر انبار مدرن حیاط هماهنگ است.

 

 • کشوهای مخفی و فضا های ذخیره سازی

در فضای باز- کشوهای داخلی در زیر ایوان می توانند بالش و پتو را در خود جای دهند. دسترسی به آنها آسان است و فضای با ارزش حیاط را اشغال نمی کنند.

 

 • قفسه های چند منظوره

این طراحی چند منظوره ، طاقچه های، برای قراردادن وسیله ایجاد می کند. یا فضاهای مفیدی برای ذخیره کردن هیزم بدون ریختن آن در اطراف محوطه.بهتر است این قفسه ها در دیوار یا حصار های کناری ساخته شود تا دست و پا گیر نشوند.

 

 • مبلمان مستقل

از یک استند مستقل برای ذخیره سازی و مرتب استفاده کنید. اینگونه استند ها با طاقچه های متفاوت محل مناسبی برای هیزم ، پیشخوان های کوچک برای نگهداری تنقلات ، نوشیدنی ها و سایر لوازم جانبی مورد استفاده قرار می گیرند و به خودی خود یک ویژگی تزئینی است.

 

 • راه حل حیاط جانبی

یک پناهگاه ساده روباز با سقف راه راه شیب دار ، دوچرخه و سایر وسایل یک خانواده را در خود جای می دهد. با ایجاد چند قفسه متحرک محل ذخیره ابزار نیز به راحتی برای شما در دسترس خواهد بود.

 

 • انباری در حیاط خلوت

حتی اگر سوله و محفظه های مخفی را ترجیح می دهید ، نیازی نیست که ظاهر خوب را فدا عملکرد آن کنید. انباری درحیاط خلوت جذابیت آن را متعادل می کند و درهای هلندی  انباری را به مکانی متنوع برای برگزاری  رویدادهای گوناگوندر حیاط خلوت تبدیل می کند. طاقچه های وسیع روی درهای هلندی می تواند به عنوان یک طاقچه یا محلی برای خدمات رسانی در طول گردهمایی ها تبدیل می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها