گروه صنعتی ایران دریچه - پلتفرم مشاورمون
گروه صنعتی ایران دریچه - پلتفرم مشاورمون

گروه صنعتی ایران دریچه

  1. Home
  2. »
  3. گروه صنعتی ایران دریچه

گروه صنعتی ایران دریچه در سال 1354در قالب یک کارگاه صنعتی تاسیس و در زمینه ساخت محصولات متنوعی مانند دریچه تنظیم هوا، دریچه های صنعتی و تزئینی و غیره فعالیت مستمر خود را در پروژه های مختلف ساختمانی سراسر کشور انجام داده است.
گروه صنعتی ایران دریچه به عنوان یکی ازبزرگترین تولید کننده های این صنعت با سابقه بیش از40 ساله در زمینه تولید دریچه های صنعتی و تزئینی در پروژه های مسکونی، اداری، بیمارستان و شرکتهای ساختمان سازی فعالیت مستمر خود را به انجام رسانده است.لذا با توجه به نیاز بازار اقدام به طراحی و تامین انواع محصولات با ورق آلومینیومی و آهنی کرده است.گروه صنعتی ایران دریچه در حال حاضر باشماره گواهینامه ثبت علامت 014263الف/94 محصولات خود را ارائه می کند.

از اهداف این مجموعه می توان به مواردی از جمله بالا بردن عمر مفید محصول، قیمت مناسب و نهایتا قابل دسترس بودن آن برای عموم مردم اشاره نمود.
محصولات گروه صنعتی ایران دریچه، علاوه بر استحکام، کیفیت، زیبایی، نوآوری و کیفیت گرایی از اهم وظایف مدیران این مجموعه میباشد. امید است محصولات ما بتواند هوایی تازه و مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورد.

شماره تماس

۰۲۱۷۷۴۵۳۲۸۱ – ۰۹۱۲۲۰۳۳۲۲۴

آدرس

تهران، نارمک، خیابان فرجام، خیابان سراج، کوچه دوم، پلاک 7

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها