گروه بازرگانی معین - پلتفرم مشاورمون
گروه بازرگانی معین - پلتفرم مشاورمون

گروه بازرگانی معین

  1. Home
  2. »
  3. گروه بازرگانی معین

گروه بازرگانی معین یکی از مراکز فعال در بازار آهن تهران است. این فروشگاه اینترنتی از سال ۱۳۷۳ در زمینه خرید و فروش آهن الات فعالیت خود را آغاز کرده است. اکنون به بعد از گذشت ۲۸ سال از شروع فعالیت این مرکز به یکی از بزرگترین مراکز خرید و فروش آهن الات در تهران تبدیل شده است.
این سایت فروش آهن در زمینه عرضه محصولاتی از جمله انواع ورق فولادی، لوله‌های فلزی، انواع پروفیل ساختمانی (سنگین و سبک)، نبشی، تیرآهن و ناودانی فعالیت دارد. از جمله برندهایی که در فروشگاه آهن آلات معین استور عرضه می‌شود می‌توان به محصولات کارخانه‌های ذوب آهن اصفهان، بناب، شاهرود، اهواز، کرمانشاه و … اشاره کرد.
علاوه بر این گروه بازرگانی معین در تهران با استفاده از فناوری های جدید ساخت پروفیل‌، روشی نوین در ساخت سازه‌های فلزی در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این شرکت به عنوان نماینده فروش انواع پروفیل سبک و پروفیل صنعتی کارخانه‌های مختلف و تامین کننده پروفیل‌های سبک (قوطی) آماده همکاری در پروژه‌های سازه‌ای و ساختمانی است.

شماره تماس

۰۲۱۶۲۹۹۹۹۵۰

آدرس

بازار آهن غرب تهران، شادآباد، بلوار مدائن، بهاران یک، بلوک ۱۹، شماره ۳

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها