گجت های پوشیدنی - پلتفرم مشاورمون
گجت های پوشیدنی - پلتفرم مشاورمون

گجت های پوشیدنی

  1. Home
  2. »
  3. گجت های پوشیدنی

معرفی گجت های پوشیدنی

گجت های پوشیدنی در دنیای مدرن امروز جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. به همین جهت قصد داریم اطلاعات بیشتری را در این خصوص به کمک تیم مشاورمون با شما مطرح کنیم. گجت پوشیدنی در واقع یک وسیله ی الکترونیکی است که از قابلیت پوشیده شدن برخوردار می‌باشد. گجت پوشیدنی در تنوع بی نظیری طراحی و تولید شده است. معمولا گجت ها به دو شکل ساده و هوشمند هستند. گجت هایی که قابلیت هوشمند دارند به دلیل این که امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار داده اند به شدت مورد توجه همگان قرار دارند. گجت ها معمولا سیستم عامل مخصوصی دارند که موقعیت انجام کارهای روزمره را فراهم می‌آورند. این گجت ها چون بسیار کم حجم هستند به آسانی می‌توان آن‌ها را با خود حمل کرد. هدفون فرکانسی، عینک واقعیت مجازی، ساعت هوشمند، دستکش تاچ و… همگی از گجت های محبوب در سطح جهان هستند.

ساعت هوشمند و هدفون های فرکانسی

ساعت هوشمند یکی از گجت های پوشیدنی محبوب است که قشر جوان و نوجوان گرایش زیادی به این ساعت دارند. شرکت های مختلفی به تولید و عرضه ی ساعت های هوشمند می‌پردازند که سیستم عامل، طراحی و کارایی هر کدام از این تولیدات با دیگری متفاوت است. عملکرد ساعت های هوشمند ممکن است دربردارنده‌ی مواردی مثل نمایش ضربان قلب، تعداد قدم های فرد، میزان کالری مصرف شده، پخش صوت و… باشد. گجت های پیشرفته تر از قابلیت ارسال و دریافت پیامک، تماس و… نیز برخوردار هستند. هدفون های فرکانسی که در دسته‌ی دیگر گجت های پوشیدنی قرار می‌گیرند با ارسال فرکانس های مشخص به سمت جمجمه باعث شنیدن بهتر و باکیفیت تر صدا می‌شوند. این هدفون ها از طریق بلوتوث به تلفن همراه شما وصل می‌شوند و می‌توانید جهت پخش صوت و تماس از آن‌ها استفاده کنید. تفاوت این گجت هوشمند با سایر هدفون ها انتقال صدا از طریق ارسال امواج است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها