کناف - پلتفرم مشاورمون
کناف - پلتفرم مشاورمون

کناف

  1. Home
  2. »
  3. کناف

برای تولید و ساخت صفحات گچی که به آن ها کناف گفته می شود از جدیدترین تجهیزات بین المللی استفاده می شود. این تخته های چوبی دارای مزیت های بسیاری از جمله ظاهر خوب، اندازه و ضخامت دقیق، کیفیت پایدار و غیره می باشند.
کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ورق کناف از این تخته های گچی شکل برای مصارف ساختمانی به عنوان مواد اولیه اصلی استفاده می کنند و با تولید و ارائه آن ها به بازار کمک خواهند کرد تا طراحی داخلی ساختمان های شما به زیباترین شکل ممکن صورت گیرد.
کناف جایگزینی مناسب برای رابیتس کاری می باشد و امروزه به عنوان جایگزینی مناسب برای سقف کاذب و همینطور دیوار کاذب شناخته می شود. امروزه کناف در زمینه ساخت و ساز در ایران و جهان شناخته شده است و مخاطب های آن هر روز رو به افزایش است، یکی از دلایل استقبال فراوان از کناف حذف ملات و سرعت و کیفیت بالا با استفاده از این روش است. کناف در ایران بیشتر برای سقف کاربردی است که آن را با نام، سقف کناف می شناسیم، در صورتی که می توان از آن برای ساخت دیوار ها نیز استفاده کرد. یکی از دیگر کاربردهای کناف برای کار های دکوراتیو می باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها