کاغذ دیواری نورانی - پلتفرم مشاورمون
کاغذ دیواری نورانی - پلتفرم مشاورمون

کاغذ دیواری نورانی

  1. Home
  2. »
  3. کاغذ دیواری نورانی

احتمالا نام کاغذ دیواری نورانی به گوش شما خورده است. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری راجع به این کاغذ دیواری ها به دست آورید همراه تیم مشاورمون باشید. جالب است بدانید که کاغذهای دیواری هم می‌توانند جزء گزینه های موثر بر میزان نور موجود در خانه شما باشند. به همین جهت امروزه این نوع کاغذ دیواری ها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل، اداره ها و.‌‌‌.. بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. همان‌طور که تکنولوژی همه روزه در حال پیشرفت و توسعه است، متریال و مصالح مورد استفاده در طراحی دکوراسیون نیز رو به رشد می‌باشد.

کاغذ دیواری های نورانی از زیرمجموعه های همان کاغذ دیواری های مرسوم و معمولی گذشته هستند. داخل کاغذ دیواری های نورانی از چراغ های مخصوص ال ای دی استفاده شده است تا جلوه‌ ای نورانی در سطح کار ایجاد شود‌. از مزایای کاغذ دیواری های نورانی این است که قابلیت استفاده در هر سبک دکوراسیونی را دارند. بنابراین فرقی ندارد که قصد طراحی یک محیط کلاسیک یا یک فضای مدرن را دارید. در هر دو حالت می‌توانید از این متریال زیبا و ترکیب آن با علم طراحی داخلی نهایت بهره را ببرید.

ساختار این کاغذ دیواری ها

در ساختار کاغذ دیواری نورانی از مواد شیمیایی کم خطر و حتی بی خطر استفاده می‌شود. از طرف دیگر استفاده از این کاغذ دیواری ها همواره با کاهش قابل توجه مصرف انرژی برق همراه است. زیرا تنها ۳ تا ۵ ولت جریان برق برای تامین انرژی لازم جهت روشنایی کاغذ دیواری های یاد شده کافی است. میزان انرژی ذکر شده هم به راحتی با استفاده از پنل های خورشیدی یا سایر باتری ها تامین می‌شود. این کاغذ دیواری ها می‌توانند نوری همانند نور خورشید را در محیط شما نمایان سازند. البته این بستگی به خودتان دارد که چه میزان نور برای فضای خود در نظر دارید. تنظیم نور را می‌توانید با کلیدهای تنظیم کننده انجام دهید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها