کاربرد فلاور باکس - پلتفرم مشاورمون
کاربرد فلاور باکس - پلتفرم مشاورمون

کاربرد فلاور باکس

  1. Home
  2. »
  3. کاربرد فلاور باکس

کاربرد فلاور باکس چیست؟

در این مقاله به کمک تیم مشاورمون قصد داریم تا به بررسی کاربرد فلاور باکس بپردازیم. تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید. این روزها زندگی شهری و آپارتمان نشینی تا حد زیادی ارتباط ما را با دنیای زیبای گل‌ها و گیاهان مختلف قطع کرده است. اما باید بدانیم که زندگی شلوغ شهری و آپارتمان نشینی نباید مانع ارتباط ما با گیاهان باشند. این روزها راه‌هایی وجود دارند که با به کار گرفتن آن‌ها می‌توانید گل ها و گیاهان را به منزل خود بیاورید. فلاور باکس‌ها یا به عبارتی جعبه‌های گل محفظه‌هایی هستند که مثل گلدان‌ها عمل می‌کنند. این باکس‌ها کاملا توخالی هستند.

به ادامه ی بحث کاربرد فلاور باکس می پردازیم. می‌توانید داخل باکس‌ها را با خاک مناسب برای رشد گل پر کنید. سپس گل یا گیاه مورد نظر خود را در آن پرورش دهید. فلاور باکس‌ها جلوه‌ی زیبایی دارند. همچنین در تنوعی از مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌ها تولید و در بازار عرضه می‌شوند. به دلیل تنوع خوبی که حین خرید وجود دارد، به راحتی می‌توانید یک فلاور باکس، مطابق با دکوراسیون داخلی منزل خود پیدا کنید. استفاده از فلاور باکس‌ها فقط مختص منازل آپارتمانی نیست. بلکه بسیاری از ادارات، فروشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها و… هم برای تلفیق دکوراسیون با گل و گیاه از فلاور باکس‌ها استفاده می‌کنند. شاید برایتان جالب باشد که در بسیاری از شهرها از فلاور باکس‌ها در نقاط مختلف خیابان‌ها استفاده می‌شود تا جلوه‌ی خاصی به شهر داده شود.

انواع فلاور باکس‌ها

در بخش قبلی کاربرد فلاور باکس‌ را مورد بررسی قرار داریم. اینک انواع آن‌ها را معرفی می‌کنیم. فلاور باکس‌ها در جنس های مختلفی ساخته می‌شوند. بنا بر کاربردشان در دکوراسیون مدنظر، می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. در واقع این باکس‌ها مطابق با مصالحی که از آن ساخته می‌شوند، در دسته‌های خاصی قرار می‌گیرند. یکی از رایج ترین جعبه‌های گل که در فضاهای خارجی شاهد استفاده از آن‌ها هستیم، باکس‌های بتنی هستند.

به دلیل اینکه اجناس بتنی طول عمر بسیار زیادی دارند و همچنین از مقاومت خوبی در برابر انواع آسیب‌ها مثل رطوبت برخوردار هستند، از باکس‌های بتنی در خیابان‌ها، پارک‌ها، فضاهای باز و… استفاده می‌شود. برخی دیگر از باکس‌های گل از جنس سفال هستند. این باکس‌ها رطوبت را جذب می‌کنند و از این جهت برای رشد گیاهان بسیار مناسب هستند. ممکن است در بازار با نوع دیگری از باکس‌ها رو به رو شوید که جنس فلزی دارند. متاسفانه جعبه‌گل‌های فلزی در مواجهه با رطوبت مقاومت خوبی ندارند. آن‌ها این ضعف را با ایجاد خوردگی و زنگ زدن بدنه نشان می‌دهند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها