کاربرد فرفورژه - پلتفرم مشاورمون
کاربرد فرفورژه - پلتفرم مشاورمون

کاربرد فرفورژه

  1. Home
  2. »
  3. کاربرد فرفورژه

امروز می‌خواهیم به کمک تیم مشاورمون در خصوص کاربرد فرفورژه در صنعت ساخت و ساز با یکدیگر صحبت کنیم. برای آشنایی بیشتر با فرفورژه تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید. فرفورژه در واقع نوعی آهن با درصد کربن بسیار پایین است. فرفورژه را به نام‌ گل نرده هم می‌شناسند. این آلیاژ به جهت اینکه درصد کربن پایینی دارد از قابلیت انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. به همین جهت هم به راحتی می‌توان آن را به شکل دلخواه درآورد و به کار برد. این روزها کارکرد فرفورژه‌ها در صنعت ساخت و ساز بنا افزایش پیدا کرده است. اگر به درها و پنجره‌های ساختمان های جدید نگاهی بیندازید حتما گل نرده ها را مشاهده خواهید کرد. یکی از دلایل مهمی که گل نرده ها یا فرفورژه ها خیلی محبوب هستند استحکام آن‌ها است.

دلایل رونق فرفورژه‌ها

این روزها طرح‌های جدیدی از فرفورژه بر روی درب ها و پنجره ها نصب می‌شوند‌. فرفورژه‌های جدید می‌توانند بر نمای خانه و آپارتمان تاثیر مثبتی بگذارند. یکی از خوبی های به کارگیری فرفورژه دوام بالای آن است. فرفورژه طی سالیان طولانی هم استحکام خود را حفظ می‌کند و دچار تغییر در ظاهر نمی‌شود. در دنیای امروز انواع و اقسام سبک های طراحی تنوعی از سلیقه‌ها را به وجود آورده است‌. فرفورژه ها با تنوع بالایی که دارند نظر هر مشتری با هر سلیقه‌ای را به خود جلب می‌کنند.

کاربرد فرفورژه را در ساخت و ساز مورد بررسی قرار دادیم. جا دارد نکات تکمیلی را در این راستا بیان کنیم. فرفورژه ها در بازار گران مصالح ساخت و ساز از قیمت مناسبی برخوردار هستند. همین مسئله هم باعث محبوبیت و پرکاربرد بودن آن ها شده است. فرفورژه که نوعی آهن شکل داده شده است، دیرتر از سایر انواع دچار آسیب می‌شود‌. به همین جهت زنگ زدگی و اکسید شدن فرفورژه ها به ندرت دیده می‌شود. آهنی که در فرفورژه به کار می‌رود با گرم شدن تبدیل به شکل های مختلف می‌شود. به طور کلی اگر فرفورژه قابلیت چکش خواری بالاتری داشته باشد، دوام بیشتری نیز خواهد داشت. امیدواریم نکات گفته شده در این مطلب مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها