کاربرد شومینه - پلتفرم مشاورمون
کاربرد شومینه - پلتفرم مشاورمون

کاربرد شومینه

  1. Home
  2. »
  3. کاربرد شومینه

برای قرن ها

برای قرن ها، شومینه به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای گرم کردن فضا نصب می‌شود. با تیم مشاورمون همراه باشید تا در این خصوص با یکدیگر تبادل اطلاعات کنیم. شومینه برای گرم کردن روزهای سرد و شب های تاریک کاربرد دارد. با این حال، این وسيله گرمایشی در کاربردهای مدرن خود از یک چیز ضروری به یکی از جذابیت های بصری تبدیل شده است. با چنین پیشرفت قابل توجهی، تصمیم گیری‌های پیچیده و مجموعه ای بی پایان از عوامل زیبایی شناختی و عملکردی بر سر راه ما قرار می‌گیرند. با این وسيله هر اتاقی در خانه شما می تواند به مکانی آرامش بخش تبدیل شود.

روزی روزگاری تصور می شد که اتاق نشیمن شما یک شومینه بزرگ در وسط خود دارد. با این حال، با گذشت زمان، گزینه های گرمایشی ما نیز افزایش یافت. تا حدی ساختن دودکش به هزینه های یک خانه جدید می افزاید. بنابراین برای مقرون به صرفه نگه داشتن هزینه ها شومینه اغلب کنار گذاشته می‌شود. علاوه بر این، واقعیت این است که بسیاری از لوازم گرمایشی جدید به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا حد بالایی کارآمدی داشته باشند. مقررات جدیدتر ساختمان‌ها و خانه ها را ملزم به پوشش سطوح و درزگیری می کند. این بدان معنی است که دودکش های قدیمی دیگر کاربرد ندارند. سپس بحث آلودگی هوا مطرح می شود. آتش سوزی ‌های خانگی ذرات معلق زیادی را در هوا منتشر می‌کنند که می‌تواند باعث مشکلات بهداشت عمومی شود. بنابراین، دیگر الزامی در سوزاندن سوخت جامد نیست. مگر اینکه توسط اجاق گازی باشد که استانداردهای خاص محیط زیست را رعایت کند.

انواع شومینه هایی که می توانید به فضای خود اضافه کنید عبارتند از:

مدل برقی: نوعی شومینه پلاگین نمایانگر آتش واقعی است. این شومینه برای ارائه گرمای کافی با ظاهری مدرن ساخته شده است.
مدل گازی: یک گزینه‌ی سنتی و مقرون به صرفه با سوخت گاز طبیعی است.
مدل هوشمند: یک مدل مدرن با نوآوری و فناوری جدید که از هر جایی در خانه شما کنترل می شود. تجربه خرید خود را با دو مرحله شروع کنید. ابتدا کار را با اندازه گیری عرض داخلی دهانه شومینه شروع کنید. سپس ارتفاع دهانه شومینه از روی اجاق را اندازه بگیرید. از این اندازه گیری ها به عنوان نقطه شروع برای خرید استفاده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها