کاربرد دزدگیرهای ساختمان - پلتفرم مشاورمون
کاربرد دزدگیرهای ساختمان - پلتفرم مشاورمون

کاربرد دزدگیرهای ساختمان

  1. Home
  2. »
  3. کاربرد دزدگیرهای ساختمان
کاربرد دزدگیرهای ساختمان

کاربرد دزدگیرهای ساختمان

امروزه با توجه به نرخ بالای جرایم خرد، دزدی و… استفاده از لوازم حفاظتی منزل مثل دزدگیر کاربرد زیادی دارد. در این نوشتار به کمک تیم مشاورمون به بررسی این ابزارها می پردازیم و ویژگی های انواع مختلف آنها را بررسی می کنیم. معمولا یکی از بهترین راه های اعلام سرقت از منازل استفاده از دزدگیرهاست، یکی از عواملی که می تواند به صورت وضعی از بروز جرایم جلوگیری کند و بازدارنده ی ورود افراد سارق به حریم خانه ی شما است. این ابزار کاربردی تنوع گوناگونی در ساخت دارد و با بررسی ویژگی های مختلف آن می توانید به تناسب بودجه و نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. انواع سیمی نیز یکی از این زیرمجموعه هاست. در این سیستم سراسر خانه سیم کشی می شود و از طریق اتصال به برق کار می کند. سیستم های بدون سیم ارزان تر هستند. با نصب این سیستم دیگر هزینه ی تعویض باتری را ندارید.

کاربرد دزدگیرهای ساختمان

دزدگیرهای بی سیم و از راه دور

دزدگیرهایی که به شکل بی سیم هستند از راه دور می توان به آن ها دسترسی داشت و جزء سیستم هایی هستند که قابلیت نقل و انتقال به مکان دیگر را با خود به همراه دارند. به راحتی می توان آن ها را بروز رسانی کرد و ارتقاء داد. این سیستم ها به عنوان سیستم هایی که دوستدار حیوانات خانگی هستند نیز شناخته می شوند و از قابلیت نصب سریع و آسان نیز برخوردار هستند. نوع دیگری که در مجموعه ی مشاورمون قصد معرفی آن را داریم دزدگیرهای صوتی است که فقط صدا دارند. به بیان بهتر در این سیستم ها هشداردهنده های صوتی با آژیرهای بلند هنگام خطر به صدا در می آیند و توجه تمام محیط اطراف را به خود جلب می کنند اما عیبی که در این جا با آن مواجه هستیم این است که در این حالت، هیچ شرکت امنیتی ناظر بر وضعیت نیست و صرفا آلارمی بلند شرایط را برای سارق سخت و او را مجبور به فرار می کند. برخی از دزدگیرها به شکل کنترل از راه دور هستند و با فعال شدن آژیر خطر، یک پیام به شرکت امنیتی ارسال و یک تماس با شما گرفته می شود تا از امنیت موقعیت اطمینان حاصل شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها