چسب بلوک چیست؟ - پلتفرم مشاورمون
چسب بلوک چیست؟ - پلتفرم مشاورمون

چسب بلوک چیست؟

  1. Home
  2. »
  3. چسب بلوک چیست؟

چسب بلوک چیست و مزایای استفاده از آن در ساخت و ساز

امروز می‌خواهیم به کمک تیم مشاورمون به این موضوع بپردازیم که چسب بلوک چیست و مزایای استفاده از آن کدامند؟ تا انتهای مطلب همراه ما باشید. یکی از تجهیزاتی که باعث می‌شود وزن ساختمان کاهش چشمگیری پیدا کند، چسب بلوک است. وقتی مصالح جدید نظیر بلوک های سبک در صنعت ساخت و ساز جای مصالح سنتی نظیر آجر را گرفتند، وزن سازه هم کاهش پیدا کرد. این کاهش وزن پس از تولید چسب های بلوک نیز بیشتر شد. در نهایت امروزه می‌توان با استفاده از بلوک های سبک و چسب بلوک وزن مرده ی ساختمان را تا حد ممکن به حداقل رساند. زیرا سبک سازی ساختمان یکی از نکاتی است که همواره ضرورت دارد و باید مورد توجه واقع شود. در ادامه یک توضیح ساده را در خصوص چسب بلوک مطرح می‌کنیم. این چسب ها نوع خاصی از چسب هستند که برای‌ اجرای بلوک های ساختمانی به جای ملات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نکات تکمیلی

در این قسمت توضیحات تکمیلی در خصوص اینکه چسب بلوک چیست و مزایای استفاده از آن کدامند را ارائه می‌دهیم. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم چسب بلوک جایگزین ملات شده است. در مقایسه با ملات، چسب بلوک چسبندگی بیشتری دارد. این چسبندگی حدود ۴ برابر بیشتر از ملات هایی است که با استفاده از سیمان ساخته شده اند. امکان اجرای بلوک ها در حالت افقی و عمودی با استفاده از چسب بلوک به آسانی میسر است. چسب های بلوک برای آماده شدن احتیاج به صرف زمان ندارند. در صورتیکه آماده سازی ملات همواره مستلزم صرف زمان زیاد است. برای اینکه ملات به عمل بیاید، مصالح دیگری هم باید مورد استفاده قرار بگیرند. ماسه، سیمان و… همگی هزینه ی بالاتری را به شما تحمیل خواهند کرد. چسب های بلوک در برابر حرارت و دما نیز مقاومت بسیار بالایی دارند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها