پگ بورد - پلتفرم مشاورمون
پگ بورد - پلتفرم مشاورمون

پگ بورد

  1. Home
  2. »
  3. پگ بورد

صفحاتی هستند که روی آن سوراخ هایی با قطرهای متفاوت برای گذاشتن قلاب در آنها تعبیه شده و روی دیوار نصب می شوند و از چوب، فلز و انواع متریال ساخته می شوند و می توانیم انواع وسایل را روی آن به صورت آویزان نگهداری کنیم. پگ بوردها در طرح ها و رنگ های متفاوت عرضه می شوند.

در واقع پگ بورد قفسه ای عمودی و باز است که وسایل داخل کابینت ها، قفسه ها، کمدهاوغیره را قابل دسترسی آسان می کند.

این صفحات دیواری نصب آسانی داشته و شما می توانید در آشپزخانه ظروف و مواد غذایی و غیره را روی آن آویزان کنید. حتی می توانید در مواردی به جای کابینت از آن استفاده کنید.
دوست داران گل و گياه مطمئنا اين ايده را دوست خواهند داشت که گلخانه ای روی پگ بورد خود داشته باشند. حتي مي توانيد با سبدهايي که روي آن نصب مي کنيد، وسايل و دانه هاي گياهان را نگه داريد. يا گياهان خوردني و دارويي بکاريد.
گروه طراحی مشاورمون آماده همکاری و مشاوره به دوستان طراح، معمار، مشاورین املاک، سازندگان و نیز متقاضیان بازسازی محل خود هستند را می باشد.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها