پوشش تراس - پلتفرم مشاورمون
پوشش تراس - پلتفرم مشاورمون

پوشش تراس

  1. Home
  2. »
  3. پوشش تراس

امروز می‌خواهیم با کمک گرفتن از تیم مشاورمون به بررسی نحوه‌ی پوشش تراس بپردازیم. ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید. این روزها زندگی آپارتمان نشینی بیش از هر زمان دیگری رواج یافته است. یکی از مهم ترین قسمت هایی که می‌تواند کمبودهای نداشتن حیاط مجزا را جبران کند تراس است. تراس ها در ابعاد  گوناگونی ساخته می‌شوند‌. البته ابعاد تراس تا حد زیادی به متراژ کلی واحد بستگی دارد. برای اینکه ارتباط خود را با هوای آزاد و طبیعت حفظ کنید می‌توانید تراس خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. برای اینکه طراحی تراس خود را آغاز کنید باید از پوشش مناسبی برای آن استفاده کنید. در ادامه به انواع پوشش مناسب تراس اشاره می‌کنیم. به هیچ عنوان از آن‌ها غافل نشوید.

انواع پوشش های مختلف

یکی از ابزارهای مورد استفاده برای پوشش تراس شیشه ها هستند. اگر از شیشه برای پوشش دهی فضا استفاده کنید علاوه بر اینکه حریم خصوصی خوبی ایجاد می‌شود، از ورود جانوران مزاحم هم جلوگیری خواهد شد. شیشه‌ها مزایای بیشتری نیز برایتان به همراه خواهند داشت. برای مثال اگر آپارتمان شما در معرض سر و صدای زیادی قرار دارد، پوشش شیشه ای می‌تواند به عنوان عایق صوتی از ورود سر و صدای بیش از حد پیشگیری کند. بنابراین فضایی آرام را برای گذراندن اوقات استراحت خود تجربه خواهید کرد. یکی دیگر از پوشش های معروف تراس ها دیوار سبز است. دیوار سبز همان پوشش گیاهی و زیبایی است که جلوه ی بی نظیری به ظاهر تراس شما می‌دهد.

معمولا برای ایجاد دیوار سبز در تراس از گیاهانی که به صورت ساقه بلند هستند استفاده می‌شود. گیاهان پیچکی هم گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شوند. برای ایجاد یک پوشش مناسب می‌توانید از پرده‌های زیبا هم استفاده کنید. با این کار به خوبی فضای تراس خانه ی شما محصور و حریم امنی ساخته می‌شود. نرده های چوبی بامبو هم می‌توانند پوشش مدرن و مینیمالی برای فضای تراس باشند. در واقع با قرار دادن چوب های بامبو به شکلی ساده در کنار هم یک‌ نمای سنتی و نوستالژیک ساخته می‌شود. اگر می‌خواهید پوشش خوبی برای دیوار تراس خود داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم نگاهی به دیوارهای مشبک داشته باشید. دیوارهای مشبک چوبی باعث سایه اندازی در فضای تراس می‌شوند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها