پوشش استخر - پلتفرم مشاورمون
پوشش استخر - پلتفرم مشاورمون

پوشش استخر

  1. Home
  2. »
  3. پوشش استخر

در این مقاله قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در مورد پوشش استخر با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. این روزها استخرها در اغلب ویلاها، باغ‌ها، خانه های ویلایی و… ساخته می‌شوند. استخرهای منازل شخصی یک محیط تفریحی سالم و خصوصی را برای اوقات فراغت فراهم می‌آورند. پوشش استخرهای روباز در بازار با تنوع زیادی از طرح ها به فروش می‌رسند. معمولا این پوشش ها قوس دار هستند و به وسیله ی ورق های پلی کربنات ساخته شده اند. همچنین می‌توانند به شکل ثابت یا متحرک به کار گرفته شوند. زمانی که برای استخر خانه ی خود یک پوشش ایجاد کنید دیگر لازم نیست نگران تغییرات آب و هوایی باشید. با نصب این پوشش ها در فصل های مختلف سال می‌توانید از فضای استخر بدون محدودیت خاصی استفاده کنید.

مزایای پوشش سقف استخر و انواع آن

 یکی از مزایای به کارگیری این پوشش ها در این است که استخر شما در برابر انواع آلودگی ها به خصوص گرد و غبار محافظت می‌شود. علاوه بر مزایایی که مورد اشاره قرار دادیم پوشش های جدید با طراحی منحصربه‌فرد خود می‌توانند در نمای محوطه نیز نقش مهمی را ایفاء کنند. این پوشش ها را می‌توانید به رنگ دلخواه خود تهیه کنید. پوشش های استخر در مدل های گوناگونی ساخته می‌شوند که در این قسمت به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. پوشش های استخر که به صورت متحرک ساخته می‌شوند به اشکال مختلفی قابل اجرا هستند. یکی از این اشکال نصب پوشش به صورت قوس دار است. در پوشش های قوس دار ارتفاع قوس با توجه به کاربرد پوشش می‌تواند متفاوت باشد.

در پوشش استخر این امکان وجود دارد که کل سقف استخر باهم به یک سمت خاص حرکت کند. این در حالی است که در طرف دیگر معادل طول استخر یک فضای باز همچنان وجود داشته باشد. برخی از پوشش های استخر که متحرک هستند شبیه تلسکوپ عمل می‌کنند. در این شیوه‌ی ساخت پوشش برای استخر طول استخر را به قسمت‌های گوناگون با اندازه ی یکسان تقسیم می‌کنیم. این قسمت ها به داخل یکدیگر می‌روند و در نهایت باعث جمع شدن پوشش می‌شوند. یکی دیگر از گزینه های بادوام برای پوشش سقف استخر استفاده از پوشش هایی است که نورگیر حبابی دارند. این پوشش ها معمولا در انواع ثابت ساخته می‌شوند و عایق بندی مناسبی دارند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها