پنجره دوجداره - پلتفرم مشاورمون
پنجره دوجداره - پلتفرم مشاورمون

پنجره دوجداره

  1. Home
  2. »
  3. پنجره دوجداره

کاربرد پنجره دوجداره

امروز می‌خواهیم به کمک تیم مشاورمون در خصوص کاربرد پنجره دوجداره و ویژگی‌های آن با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. طی سال‌های اخیر یکی از ابزارهایی که آرامش خاطر را برای ساکنین آپارتمان‌ها و خانه‌های شهری به ارمغان آورده است، پنجره‌ی دوجداره است. پنجره‌های دوجداره به عنوان یک عایق قوی در برابر ورود هر گونه سروصدای محیط یا حرارت عمل می‌کنند. بنابراین اگر شما هم در ویلا یا آپارتمان خود با مشکل سروصدای غیرقابل تحمل خیابان و کوچه مواجه هستید، استفاده از پنجره‌های دوجداره به شما در حل مشکل کمک خواهند کرد. پروفیل‌های جدیدی که این روزها پنجره ها را به کمک آن‌ها می‌سازند مقاومت خوبی در برابر زنگ زدگی و رطوبت دارند. به همین جهت طول عمر آنان نیز بیشتر است.

ویژگی‌های پنجره‌های دوجداره

پنجره دوجداره که این روزها بین شهروندان بسیار محبوب شده است، با استفاده از فریم‌های جنس یو پی وی سی ساخته می‌شود. در داخل این پنجره‌ها، شیشه‌های دوجداره تعبیه می‌شوند. استفاده از یو پی وی سی مزایایی را با خود به همراه دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. یکی از مزایای به کارگیری یو پی وی سی این است که وزن سبکی دارد‌. همچنین همانطور که اشاره کردیم در برابر آسیب دیدگی ناشی از رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. مورد دیگری که بسیار مهم است اشتعال ناپذیر بودن آن است. در ادامه‌ی بحث کمی در خصوص نحوه‌ی ساخت این پنجره ها صحبت می‌کنیم.

پنجره‌های دوجداره متشکل از چندین لایه شیشه هستند. نواری که دور تا دور این لایه ها جهت جداسازی پیچیده می‌شود چسب اسپیسر نام دارد. معمولا هوایی که بین شیشه‌ها باید جریان پیدا کند با تزریق گاز آرگون تامین می‌شود. چسب های اسپیسر متفاوت از چسب های معمولی هستند و جنس آلومینیومی دارند. درون آن‌ها هم نوعی ماده‌ی رطوبت گیر قرار داده می‌شود. هدف از قرار دادن این ماده جذب کردن رطوبتی است که بین دو شیشه وجود دارد. این پنجره ها علاوه بر اینکه عایق هستند از نظر امنیتی هم وضعیت مطلوبی دارند. چون شکستن آن‌ها کار سختی است. یکی دیگر از مزایای مهم این پنجره ها صرفه جویی در مصرف انرژی تا حد ممکن است‌.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها