پله برقی - پلتفرم مشاورمون
پله برقی - پلتفرم مشاورمون

پله برقی

  1. Home
  2. »
  3. پله برقی

ویژگی های پله برقی
امروز می‌خواهیم به کمک تیم مشاورمون در خصوص ویژگی های پله برقی با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای مقاله‌ی پیش رو ما را همراهی کنید. در ابتدا برای ورود به بحث مقدماتی را درباره ی پله های برقی مطرح می‌کنیم. همان طور که از نام این پله ها پیداست سیستم عملکرد و ساخت آن‌ها به گونه ای است که توسط برق کار می‌کنند. همچنین به صورت متحرک هستند. راه پله‌های برقی در محیط های مختلفی استفاده می‌شوند. کارکرد اصلی آن‌ها هم حمل کردن افراد، وسایل و… از طبقات پایین به بالا و یا برعکس است. این پله‌ها دارای یک ارتفاع خاص عمودی شکل هستند. در سر تا سر جهان شاهد ساخت راه پله های برقی در محیط های تجاری، فروشگاهی، تفریحی و… هستیم. گاهی اوقات علت نصب این پله ها بدین جهت است که در آن محل خاص این امکان وجود ندارد که ابزارهای دیگری مثل آسانسورها نصب شوند.
نکاتی در خصوص پله های برقی
پله برقی قطعا در ذهن شما تداعی کننده‌ی پاساژها، فرودگاه ها، هتل‌ها، پل‌های هوایی و… است. زیرا بیشترین استفاده از این پله های متحرک در مکان های مذکور دیده می‌شود. نصب پله‌های برقی در محیط های یاد شده مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد که به برخی از آن‌ها در این قسمت اشاره می‌کنیم. پله‌های برقی برخلاف آسانسورها این قابلیت را دارند که حجم بالایی از افراد را در مدت زمان کوتاه جا به جا کنند. یکی دیگر از مزایای مهم پله های متحرک یا برقی در امنیت بالای آن‌هاست. متاسفانه حین استفاده از آسانسورها ممکن است مشکلات جبران ناپذیری برای افراد به وجود بیایند.
یکی از این مشکلات حوادث غیر منتظره مثل سقوط است. در بسیاری از موارد سقوط آسانسور حیات فرد را از او می‌گیرد. اگر در آسانسور باشید و برق برود باید مدت زمان زیادی را در آن سپری کنید. در حالی که پله های برقی هیچ یک از خطرات یاد شده را ندارند. به همین جهت معمولا افراد بین پله‌‌ی متحرک و آسانسور، پله را انتخاب می‌کنند. پله های برقی را می‌توان در محیط‌های باز نیز به کار گرفت. در چنین شرایطی برای در امان ماندن پله از تغییرات آب و هوایی بر روی پله ها سایبان هایی را ایجاد می‌کنند. چنین پله‌هایی را پله های برقی سرپوشیده نیز می‌نامند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها