پله اکسپوز - پلتفرم مشاورمون
پله اکسپوز - پلتفرم مشاورمون

پله اکسپوز

  1. Home
  2. »
  3. پله اکسپوز

امروز قصد داریم به همراه تیم مشاورمون در خصوص پله اکسپوز و ویژگی های آن با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. این روزها انواع و اقسام روش های ساخت و ساز لوازم و امکانات مختلف همگام با تکنولوژی های روز پیشرفت کرده است. پله ها هم که یکی از اجزای اصلی هر سازه ای محسوب می‌شوند تحولاتی را به خود دیده اند. یکی از انواع پله های مدرن که طرفداران زیادی هم دارد پله های اکسپوز است. جا دارد در ابتدای بحث کمی در خصوص خود واژه ی اکسپوز صحبت کنیم. از نظر لغوی این واژه را در صنعت طراحی دکوراسیون معادل با واژه ی نمایان می‌دانند.
در واقع از طراحی خاصی صحبت می‌کنیم که محصولی با استفاده از متریال سخت ساخته می‌شود اما یک پوشش نهایی بر روی سطح خود ندارد . مثلا اگر بخواهید پله‌‌های بتنی اکسپوز بسازید کار ساخت پله در مرحله‌ی بتن ریزی دیگر به اتمام می‌رسد. زیرا از هیچ پوششی برای پنهان کردن متریال به کار رفته در ساخت پله استفاده نمی‌شود. پله های بتنی اکسپوز مزایای زیادی دارند. معمولا این پله ها را در مراکز مختلف تجاری، تفریحی، فروشگاهی و… مورد استفاده قرار می‌دهند. یکی از ویژگی های مثبت پله های یاد شده این است که در حفظ محیط زیست نقش دارند. ساخت این پله ها باعث می‌شود تا از هدر رفتن انرژی یا مصالح ساخت و ساز جلوگیری شود.‌
چند نکته ی تکمیلی
پله اکسپوز همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم مزیت های زیادی با خود به همراه دارد. یکی از دلایل محبوبیت این پله ها در بین مردم سرعت بالا در اجرای آن است. این پله ها را می‌توانید مطابق با طرح دلخواه خود سفارش دهید. پله های اکسپوز هم به صورت خشک و هم به صورت ملات قابل اجرا هستند. همچنین از طول عمر خوبی نیز برخوردارند و دوام بالایی دارند. پله های اکسپوز را با توجه به ابعاد و اندازه ای که مدنظر دارید می‌توانید تهیه کنید. اجرای این نوع پله‌ها محدودیت خاصی ندارد. بنابراین در تمامی نقاط کشور با هر ویژگی اقلیمی خاصی این پله ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از راه های استفاده ی آسان از پله های اکسپوز این است که برای کف پله از چوب استفاده کنید. این کار رفت و آمد را با سهولت بیشتری همراه خواهد کرد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها