پرده لوردراپه - پلتفرم مشاورمون
پرده لوردراپه - پلتفرم مشاورمون

پرده لوردراپه

  1. Home
  2. »
  3. پرده لوردراپه

امروز قصد داریم به همراه تیم مشاورمون در خصوص ویژگی های پرده لوردراپه با یکدیگر صحبت کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. این روزها یکی از لوازمی که در طراحی دکوراسیون نقش مهمی را ایفاء می‌کند، پرده است. پرده ها در انواع گوناگونی تولید و در بازار عرضه می‌شوند. تنوع طرح پرده ها باعث می‌شوند تا افراد با هر سلیقه‌ای که دارند بتوانند پرده‌ی مناسب را پیدا کنند. پرده های لوردراپه هم یکی از انواع پرده های معروف هستند که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده اند. برای اینکه با این نوع از پرده ها بیشتر آشنا شوید به توضیحاتی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، توجه کنید.

مزایای پرده‌های لوردراپه

پرده لوردراپه در محیط های مختلفی مثل مراکز تجاری و تفریحی، رستوران ها، کافه‌ها، ادارات مختلف و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پرده نسبت به سایر انواع از قیمت بسیار مطلوبی برخوردار است. به همین جهت تمایل به خرید آن هم بیشتر می‌باشد‌. علاوه بر قیمت مناسب پرده های لوردراپه دوام بسیار خوبی دارند. اینک بهتر است کمی در خصوص ساختار این پرده ها صحبت کنیم. پرده های لوردراپه در بردارنده‌ی یک ریل آلومینیومی هستند. علاوه بر ریل آلومینیومی چندین پرده‌ی عمودی نیز با نظم خاصی در کنار هم قرار می‌گیرند. این پرده ها توسط اهرم مخصوص باز و بسته می‌شوند. به طور کلی هم نصب و هم استفاده از آن‌ها بسیار آسان است. اگر نسبت به تابش نور خورشید به فضای داخلی حساس هستید جای نگرانی نیست. زاویه‌ی این پرده ها به آسانی قابل تنظیم است. از این طریق می‌توانید شدت تابش نور ورودی را کنترل کنید.

اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای مورد نظرتان را دارید این پرده های کاربردی یکی از پیشنهادهای خوب تلقی می‌شوند. اگر می‌خواهید پرده‌ را با سایر دکوراسیون هماهنگ کنید امکان کشیدن طرح مورد نظرتان بر روی پرده وجود دارد. البته در بازار طرح های آماده و زیبایی هم وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید. علاوه بر مزایایی که پیش از این مورد اشاره قرار دادیم، نگهداری از پرده های لوردراپه نیز نسبت به سایر انواع از سهولت بیشتری برخوردار است. این پرده ها به صورت دورو هم تولید می‌شوند. اگر می‌خواهید پرده‌‌ی شما از بیرون هم زیبایی خودش را نشان دهد از نوع دورو استفاده کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها