پرده زبرا - پلتفرم مشاورمون
پرده زبرا - پلتفرم مشاورمون

پرده زبرا

  1. Home
  2. »
  3. پرده زبرا

امروز می‌خواهیم در کنار تیم مشاورمون به بررسی ویژگی‌های پرده زبرا بپردازیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. این روزها پرده ها در طیف مختلفی از انواع و طرح ها تولید می‌شوند. بنابراین اگر قصد تهیه‌ی پرده برای خانه، محل کار، اداره و… دارید حتما با گزینه های زیادی مواجه خواهید شد. تنوع بی نظیر پرده ها ممکن است کار را برایتان سخت کند. به همین جهت می‌خواهیم کمی در خصوص پرده های زبرا باهم صحبت کنیم. آشنایی با ویژگی های این محصول باعث می‌شود تا انتخاب درستی داشته باشید. در گذشته کاربرد پرده ها به جلوگیری از ورود نور و دید نداشتن فضای داخلی محدود می‌شد. اما این روزها مسئله کاملا فرق کرده است.

 در دنیای مدرن سبک های مختلفی از طراحی داخلی وجود دارند که پرده ها یکی از اجزای حیاتی آنان محسوب می‌شوند. به همین جهت انتخاب پرده ای که متناسب با سبک طراحی شما باشد دارای اهمیت زیادی است. پرده های زبرا که طرفداران زیادی هم دارند از پرده های بسیار زیبا و مدرنی هستند که در بازار با طرح های مختلفی به فروش می‌رسند. پرده های زبرا از نظر ساختار به صورت راه راه هستند. این پرده ها خطوط افقی رنگارنگ دارند. معمولا این خطوط افقی به صورت چند رنگ هستند. اما اگر شما هم طرح های ساده را می‌پسندید می‌توانید از نوع تک رنگ آن‌ها استفاده کنید. کار کردن با پرده های زبرا مثل استفاده از پرده های کرکره ای است.

چند نکته‌ی تکمیلی در خصوص پرده های زبرا

پرده زبرا معمولا به صورت دو لایه دوخته می‌شود. این پرده طنابی دارد که توسط آن تنظیم می‌شود. پرده های زبرا ممکن است به صورت برقی نیز قابل تنظیم باشند. پرده های برقی توسط موتور مخصوصی که در آن‌ها تعبیه شده است برنامه ریزی می‌شوند. استفاده از این پرده ها با سهولت خاصی همراه است. این پرده ها انعطاف پذیری خیلی خوبی دارند. همچنین اگر به درستی از آن‌ها مراقبت کنید، دوام بالایی خواهند داشت. یکی از مزیت های مهم استفاده از این پرده ها امکان بهره‌مندی از نور طبیعی است. معمولا پرده هایی که والان دارند، از ورود نور به داخل محیط جلوگیری می‌کنند. اما پرده های زبرا بدون اینکه سختی های جمع کردن پرده را تحمل کنید، رول می‌شوند. بنابراین نور به فضا می‌تابد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها