پانل کامپوزیت آلومینیومی - پلتفرم مشاورمون
پانل کامپوزیت آلومینیومی - پلتفرم مشاورمون

پانل کامپوزیت آلومینیومی

  1. Home
  2. »
  3. پانل کامپوزیت آلومینیومی

معرفی پانل کامپوزیت آلومینیومی

استفاده از پانل کامپوزیت آلومینیومی در کشور ما پیشینه ای طولانی دارد و به سالها قبل برمی‌گردد. به همین جهت در مقاله پیش رو با همراهی مجموعه مشاورمون به معرفی پانل های کامپوزیت آلومینیومی خواهیم پرداخت. بهتر است در ابتدا بدانیم که ورق های کامپوزیت متشکل از چه چیزهایی است. کامپوزیت های ساده از رنگ، ورق آلومینیومی، لایه یا پلی اتیلن و چسب ضد خش ساخته شده است. این لایه ها نمای رویی تا نمای زیرین کامپوزیت را می‌سازند و باعث استحکام ورق‌ها می‌شوند. این ورق ها در صنعت ساخت و ساز از مزیت های زیادی برخوردار هستند. از ورق های فوق در نمای ساختمان ها استفاده می‌شود. هم‌چنین چون از خاصیت ضد آب برخوردار هستند، باعث می‌شوند که سطح سازه در برابر رطوبت و حرارت مقاوم شود. علت اینکه ورق های کامپوزیت از نفوذ حرارت جلوگیری می‌کنند این است که در پشت صفحه کامپوزیت جریان هوا تامین شده و در نقش عایق حرارتی عمل می‌کند.

سایر ویژگی ها

به دلیل اینکه سرعت نصب پانل کامپوزیت آلومینیومی بالا است، پروژه شما هم زودتر به سرانجام خواهد رسید. یکی دیگر از مزیت های پانل های کامپوزیت آلومینیومی این است که به دلیل وزن سبکی که دارند، به راحتی قابل حمل و نقل هستند. جالب است بدانید که کامپوزیت را می‌توان در نماهای منحنی شکل مورد استفاده قرار داد. نمای مذکور قابلیت شست و شو دارد و در برابر آتش هم مقاوم است. در برخی از شهرها با بارش باران های اسیدی مواجه هستیم که مضرات زیادی برای سازه دارند. اما ورق های کامپوزیت به عنوان یک محافظ در مقابل بارش باران هستند. با وجود تمام مزایایی که به آن‌ها اشاره کردیم، پانل های کامپوزیت آلومینیومی یک سری معایبی هم دارند. برای مثال در پروژه های کوچک به صرفه نیستند‌. زیرا قیمت بالایی دارند. از طرف دیگر چون ضخامت کمی دارند، در مقابل طوفان های شدید مقاومت کافی ندارند.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها