ویژگی‌های سقف متحرک - پلتفرم مشاورمون
ویژگی‌های سقف متحرک - پلتفرم مشاورمون

ویژگی‌های سقف متحرک

  1. Home
  2. »
  3. ویژگی‌های سقف متحرک

امروز در تیم مشاورمون می‌خواهیم ویژگی‌های سقف متحرک  و کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ابتدا جا دارد مقدماتی را در مورد سقف‌های متحرک مطرح کنیم تا آشنایی کلی با آن‌ها پیدا کنید. این روزها شاهد پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه‌ی صنایع ساخت و ساز هستیم. سقف‌های متحرک نیز با استفاده از فناوری های نوین جایگاه ویژه‌ای در میان مردم پیدا کرده اند. سقف‌های متحرک را به عنوان سقف‌های جمع شونده هم می‌شناسند.

متریال مورد استفاده در سقف متحرک پارچه و آلومینیوم است. این سقف‌ها باعث می‌شوند تا ورودی‌های حرارت و سرما به فضای داخلی قابل تنظیم و کنترل باشند. اگر از سقف‌های متحرکی که پارچه ای هستند استفاده کنید می‌توانید در صورت مناسب بودن هوا آن را جمع کنید و از هوای مطلوب نهایت استفاده را ببرید. موتوری که در سقف‌های متحرک به کار می‌رود، باعث می‌شود تا در صورت نیاز بتوانید سقف را جمع کنید. یکی دیگر از مزیت‌هایی که این سقف‌ها دارند، سبک وزن بودن آن‌ها است. در تابستان که هوا گرم است این سقف‌ها باعث می‌شوند تا هوای خنک و مطبوعی در فضا ایجاد شود.

بررسی تنوع سقف‌های متحرک

استفاده از سقف متحرک علاوه بر آن‌چه تاکنون گفتیم مزایای دیگری هم دارد. استفاده از این سقف‌ها در فضا باعث می‌شوند که محیط داخلی خودش را بزرگ تر نشان دهد. در فصول مختلف می‌توانید از یک فضای سرباز مناسب استفاده کنید و لذت ببرید. اگر از سقف‌های متحرک استفاده کنید میزان تابش نور خورشید به داخل فضا هم کنترل می‌شود و کاهش می‌یابد. با نصب چنین سقف‌هایی یک فضای خصوصی نیز برایتان ایجاد خواهد شد. سقف‌های متحرک انواع و اقسام مختلفی دارند. انواع سقف متحرک در تراس، رستوران، کافه، استخر، باغ و… استفاده می‌شوند. برای مثال وقتی سقف‌های متحرک را در محیطی مثل استخر نصب می‌کنید، قابلیت باز و بسته کردن سقف کاربرد زیادی خواهد داشت. زمانی که استخر سقف بازی داشته باشد، محیط مناسبی برای آفتاب گرفتن و… محسوب می‌شوند. روف گاردن‌ها هم محیط خوبی برای نصب سقف متحرک هستند. زمانی که بخواهید این فضای سبز قابلیت مسکونی هم پیدا کند، سقف‌های متحرک بهترین گزینه هستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها