ویلاسازی - پلتفرم مشاورمون
ویلاسازی - پلتفرم مشاورمون

ویلاسازی

  1. Home
  2. »
  3. ویلاسازی

تهیه‌ی خلاصه طرح یکی از اصول طراحی ویلاسازی

امروز به کمک تیم مشاورمون موضوع اصول طراحی ویلاسازی را بررسی می‌کنیم. مهم ترین کاری که در گام اول ساخت و ساز باید انجام دهید این است که نیازها و انتظارات خود را معين کنید. این کار را می توان خلاصه طراحی یا طرح کلی نامید. خلاصه طراحی باید شامل تصمیمات مختلف اعم از منطقی و قلبی صاحبان ویلا باشد. همچنین لازم است تیم ها را برای اجرای پروژه راهنمایی کند. اهداف اصلی ساخت ویلا لازم است تا در خلاصه طراحی گنجانده شود. ساختار خانواده به همراه عادات زندگی و همچنین اهداف استفاده از فضای داخلی و خارجی بعلاوه‌ی تعداد اتاق ها، عملکردها، توقعاتی که در مورد دکوراسیون وجود دارند، تعیین فرصت های مالی، زمان قابل انجام برای تکمیل کار، تجهیزات فنی، محل سکونت مورد نظر، نیازهای کودکان و بسیاری از مسائل دیگر در این خلاصه جای دارند.

تشخیص مکان و موقعیت یک اصل مهم است

در بحث اصول طراحی ویلاسازی به اهمیت موقعیت و مکان مناسب ساخت و ساز می‌پردازیم. به عنوان یک صاحب ویلا، هیچ چیز مهم تر از انتخاب یک مکان مناسب نیست. باید ببینید در کدام منطقه دوست دارید زندگی کنید. زندگی در ویلا یک انتخاب کاملا شخصی است. امکانات حمل و نقل، امکانات اجتماعی، زیرساخت ها، عوامل محیطی و… حین طراحی باید در نظر گرفته شوند. ساخت و ساز ویلا یک سرمایه گذاری مهم در حیطه‌ی املاک و مستغلات به شمار می‌رود. مکان ساخت ویلا ممکن است نیاز به ارزیابی خصوصیات زمین نیز داشته باشد. میزان شیب زمین یک عامل مهم تلقی می‌شود‌. شیب زمین می‌تواند در ساخت ویلای رویایی شما تاثیرگذار باشد.

اهمیت بودجه به عنوان یکی از اصول طراحی ویلاسازی

در ادامه‌ی بحث به کمک تیم مشاورمون موضوع اهمیت بودجه را بررسی می‌کنیم. هزینه ساخت ویلا به ازای هر واحد مساحت  به علل مختلفی بیشتر از ساخت و ساز یک آپارتمان معمولی می باشد. بنابراین تعیین صحیح بودجه بسیار مهم است‌. همچنین انجام یک برنامه ریزی مناسب هم برای جریان نقدینگی قابل توجه خواهد بود. تعیین بودجه در هر مرحله از ساخت و تهیه جداول مرتبط کارهای مهمی هستند که باید انجام شوند. هنگامی که تصمیم به ساخت ویلای خود می گیرید، معمارتان بزرگترین دستیار شما در اجرای پروژه خواهد بود. انتخاب کردن معماری مناسب یکی از مهمترین تصمیمات شما در این فرآیند خواهد بود. انتخاب معمار مناسب تا حد زیادی هزینه ها و ضررهای مالی آینده را نیز کاهش می‌دهد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها