وان حمام - پلتفرم مشاورمون
وان حمام - پلتفرم مشاورمون

وان حمام

  1. Home
  2. »
  3. وان حمام

نگاهی بر وان حمام

افراد زیادی از وان حمام برای تجربه‌ی یک زمان آرامش‌بخش استفاده می‌کنند. با تیم مشاورمون همراه باشید تا نکاتی را در باب وان‌های حمام بیان کنیم. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم از وان فقط برای شست‌و‌شو و نظافت استفاده نمی‌شود. بلکه می‌توان وان را محلی برای آرامش و ریلکسیشن در نظر گرفت. وان‌ها انواع گوناگونی دارند. همه‌ی وان‌ها در انواع خانه‌ها کاربرد ندارند. بنابراین در هنگام انتخاب و خرید وان باید دقت کافی نمود. برخی از افراد فضای حمام کوچکی دارند. واضح است که چنین افرادی لازم است از وان‌های کوچک استفاده کنند. یکی از وان‌های مناسب برای حمام‌های کوچک وان‌های طاقچه‌ای است‌. این وان‌ها علاوه بر راحتی، زیبایی خاصی را به دکوراسیون حمام منزل ما می‌بخشند.

نحوه‌ی انتخاب درست وان حمام

برای اینکه هنگام خرید وان حمام انتخاب درستی داشته باشید، ابعاد مختلف حمام خود را اندازه‌گیری کنید. این ابعاد شامل طول، عرض و ارتفاعات مختلف فضای حمام می‌باشد. بعد از اندازه‌گیری ابعاد متوجه می‌شوید که چه سایزی مناسب فضای شما است. پس از این مرحله با توجه به بودجه‌ی خود باید جنس وان را انتخاب کنید. بدنه‌ی وان‌ها جنس‌های مختلفی دارند. یکی از گزینه‌های به‌صرفه در خرید وان، نوع چدنی است. این قسم از وان‌ها از نظر تعمیر و نگهداری بسیار کم دردسر هستند. به نوعی می‌توان گفت دوام عالی آن‌ها شما را از هزینه‌ی دوباره نجات می‌دهد. در کنار این نوع، وان‌های اکریلیک هم وجود دارند. این وان‌ها نسبت به وان‌های چدنی قیمت پایین تری دارند. بنابراین اگر این وان‌ها را انتخاب می‌کنید پیش‌بینی هزینه‌های احتمالی آینده را هم باید بکنید.

جنس بدنه‌ی انواع وان

یکی از انواع وان حمام، وان‌هایی با پوشش مسی هستند. این وان‌ها بسیار زیبا هستند. همچنین در طول زمان زیبایی خود را از دست نمی‌دهند. معمولا این وان‌ها خیلی بادوام هستند. همچنین در برابر باکتری و کپک نیز مقام می‌باشند. این جنس معمولا گران‌تر از سایر انواع وان است. برخی دیگر از وان‌ها پوشش سنگی روی خود دارند. در واقع این پوشش از ترکیب مواد معدنی و رزین ساخته می‌شود. این مواد بعد از اینکه قالب‌گیری شدند به شکل وان در می‌آیند. ظاهر آن‌ها نیز براق و گیرا است. برخی دیگر از وان‌ها از ترکیب سنگ طبیعی خرد شده و رزین ساخته می‌شوند. این جنس هم در برابر کپک و باکتری مقاومت دارد. همچنین یکی از گزینه‌های باکیفیت و گران‌قیمت محسوب می‌شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها