وال پست - پلتفرم مشاورمون
وال پست - پلتفرم مشاورمون

وال پست

  1. Home
  2. »
  3. وال پست

مفهوم و کاربرد وال پست

وال پست سازه‌ای مشابه ستون یا تیر است. این سازه به شکل عمودی یا افقی وجود دارد. با تیم مشاورمون برای ارائه‌ی توضیحات تکمیلی همراه باشید. عملکرد دیوار‌پست با ستون و تیر کاملا متفاوت است. در واقع از این ابزار برای اینکه دیوارها را به ستون متصل کنیم استفاده می‌شود. این ابزار به عنوان یک وسیله‌ی ایمنی بخش اتصال ستون و دیوار را برقرار می‌کند. همچنین از سقوط و واژگونی نیز پیشگیری خواهد کرد. اگر با دیواری مواجه هستید که دهانه‌اش بزرگ است باید از وال پست‌های عمودی شکل استفاده کنید. در این حالت وقتی دهانه‌ی دیوار اندازه‌ی بزرگی داشته باشد، از طرفی بر تیر سقف ثابت شود استفاده از این ابزار ضروری است.

مشخصات اجرا

وقتی می‌خواهید وال پست نصب کنید نباید انتهای پارتیشن‌ها را آزاد بگذارید. در واقع باید این قسمت به دیوار یا پارتیشن و… متصل بشود. زمانی می‌توانید انتهای پارتیشنی را آزاد بگذارید که طولی کمتر از یک و نیم متر داشته باشد. لازم است کمی در خصوص جنس این ابزار نیز با یکدیگر صحبت کنیم. جنس‌های مختلفی از کار در بازار وجود دارد. ممکن است با جنس فولادی یا بتنی مواجه شوید. دیوارپست‌های فولادی در غالب موارد از پروفیل‌های جعبه‌ای یا زاویه دار و همچنین “یو شکل” ساخته شده‌اند. با نصب دیوار‌پست‌ها به دنبال ایمن ساختن دیوارها از ریزش در اثر علل مختلف هستیم.

نکاتی در باب نحوه‌ی اجرا

وال پست کلافی است که در کارخانه از قوطی و… درست می‌شود. نام دیگرش نیز نگهدارنده‌ی دیوار است. در واقع با نصب آن می‌توان بین دیوارها نوعی همبستگی ایجاد کرد. این همبستگی استحکام دیوارها و در نهایت کل سازه را افزایش می‌دهد. اجرای دیوار‌پست به شدت ظریف و نیازمند دقت است. هنگام نصب برخی از موارد را باید جدی بگیرید. به مهندس ناظر در خصوص عواقب خطرناکی که عدم اجرای این ابزار می‌تواند داشته باشد هشدار دهید. این موضوع حتی ممکن است برای شما پیامدهای حقوقی نیز با خود به همراه داشته باشد. به‌علاوه لازم است هنگام دورچینی بام نیز از وال پست‌ها استفاده کنید. امیدواریم آن چه که تاکنون گفتیم مورد استفاده‌ی شما مخاطبان قرار گرفته باشد. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید با یک انتخاب ایمن محیط آرامش‌بخشی را برای خود ایجاد کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها