هیدرو سرامیک - پلتفرم مشاورمون
هیدرو سرامیک - پلتفرم مشاورمون

هیدرو سرامیک

  1. Home
  2. »
  3. هیدرو سرامیک

معرفی هیدرو سرامیک

یکی‌ از مصالح ساختمانی مدرنی که جایگزین سیستم تهویه مطبوع ساختمانی می‌شود، هیدرو سرامیک است. ما هم امروز در مجموعه مشاورمون قصد داریم اطلاعات بیشتری را در خصوص این موضوع بیان کنیم. این مصالح متشکل از حباب های هیدروژل هستند و این امکان را دارند که بالغ بر ۴۰۰ برابر آب در خود ذخیره کنند. در واقع زمانی که گرمای هوا در فصول گرم سال زیاد می‌شود، حباب هایی که ذخیره شده اند، با تبخیر خود دمای فضای داخلی اتاق را کاهش خواهند داد. بنابراین با توجه به آن‌ چه که مطرح کردیم، می‌توان از هیدرو سرامیک‌ها در اجزای مختلف ساختمان مثل دیوارها استفاده کرد. با این کار تا حد بسیار زیادی در مصرف انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد.

اگر می‌خواهید در روزهای گرم سال فضای داخل ساختمان خود را گرم نگه دارید، از هیدرو سرامیک غافل نشوید. این متریال را در بیرون از فضای سازه تعبیه می‌کنند. زمانی که آب توسط هیدروژل به شکل خودکار جذب شود، در سرامیک ذخیره شده و در روزهای گرم به کمک شما می‌آید‌. علاوه بر این مصرف برق خانه شما هم کاهش می‌یابد. علت نامگذاری این متریال ترکیب به خصوص آن است که متشکل از هیدروژل و مواد سرامیکی می‌باشد. این دستگاه خنک کننده تبخیر همواره می‌تواند حدود ۵ یا ۶ درجه حرارت را کاهش دهد. به دلیل فناوری نوینی که در ساختار این متریال وجود دارد، عملکرد آن با گرمای محیط بیرون متناسب خواهد بود.

سخن پایانی

جالب است بدانید که عملکرد دیوارهای هیدرو سرامیکی به عملکرد پوست انسان تشبیه می‌شود‌. علت تشبیه فوق این است که دیوارهای مورد اشاره توسط سیستم تعریق فضای مورد نظر شما را خنک می‌کنند. در حقیقت هیدروژل ها بین پارچه و سرامیک در یک ساختار ساندویچی قرار دارند. با این کار یک نوع غشاء دیواری برای جذب و آزاد کردن رطوبت ایجاد خواهد شد. در دنیای مدرن امروز، به طور مداوم شاهد گسترش فناوری های نوینی هستیم که در کاهش هزینه ها و مصرف انرژی تاثیر مثبتی دارند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها