هلدینگ ریحان - پلتفرم مشاورمون
هلدینگ ریحان - پلتفرم مشاورمون

هلدینگ ریحان

  1. Home
  2. »
  3. هلدینگ ریحان

مجموعه سبزینه بام افرا از سال ۱۳۹۳با شعار”نفسی تازه کنیم” فعالیت خود را در زمینه فضای سبز آغاز کرد و با ترکیب علم معماری و کشاورزی و با بهره گیری از متخصصین این حوزه شروع به فعالیت در زمینه دیوار سبز و بام سبز نمود..

گذشت حدود ۵سال از فعالیت در این زمینه به صورت کاملا تخصصی و‌کسب تجربیات گوناگون،نشان می داد سیستم های فعلی دیوار سبز دارای محدودیت اجرا در فضای باز(خصوصا در معرض تابش مستقیم نورخورشید) و محدودیت تنوع گیاهی می باشد که این محدودیت ها نهایتا منجر به کوتاه شدن عمر گیاهان می شد.لذا بر آن شدیم تا با طراحی و تولید نسل جدید باکس های دیوار سبز،کلیه محدودیت های ذکر شده را برطرف و گامی بزرگ در این زمینه برداریم.

این مجموعه با تغییر نام از سبزینه بام افرا به هلدینگ ریحان و پشتوانه پروژه های متعدد در سرتاسر ایران،آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در زمینه دیوار سبز و بام سبز می باشد.

شماره تماس

۰۳۱۳۲۳۵۴۴۸۰

آدرس

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه عباس آباد، روبروی بانک اقتصاد نوین، بن بست شماره هشت

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها