نیاز مشاور املاک به اطلاعات در زمینه ارز دیجیتال - پلتفرم مشاورمون
نیاز مشاور املاک به اطلاعات در زمینه ارز دیجیتال - پلتفرم مشاورمون

نیاز مشاور املاک به اطلاعات در زمینه ارز دیجیتال

  1. Home
  2. »
  3. نیاز مشاور املاک به اطلاعات در زمینه ارز دیجیتال

ارتباط بین ارز دیجیتال و بازار املاک

همانطور که می دانید، ارز دیجیتال بخش وسیعی از معاملات را به خود اختصاص داده است، به طوری که میتوان گفت در جهان امروزی ،  به مرور زمان معاملات با ارز دیجیتال ، جایگزین پول نقد خواهد شد. بازار املاک نیز از این قائده مستثنی نبوده و امروزه بسیاری از معاملات مسکن از طریق این درگاه ها صورت می گیرد. در برخی موارد مشاور املاک نیز طرفین معامله را به استفاده از این ارز ها به دلیل کاهش ریسک های حمل پول نقد دعوت می نماید. دلایل بسیاری جهت استفاده از این ارز ها می تواند وجود داشته باشد. بدین ترتیب به دلایل اینکه مشاور املاک نیاز دارد در مورد ارز های دیجیتالی آشنایی داشته باشد؛ خواهیم پرداخت.

برای مثال معامله املاک با ارقام متغیر و یا در مواردی که نیاز است، ارز از کشور خارج کنید، و البته امروز دنیای متاورس که عملا فروش اموال در آن از طریق درگاه های غیر متمرکز بلاکچین صورت میگیرد. همانطور که میدانید امروزه املاک مجازی نیز از طریق این پروژه به فروش می رسد که بحث آن فراتر از موضوع این مقاله می باشد.

ضرورت اینکه چرا یک مشاور املاک درباره ارز دیجیتال آشنایی داشته باشد؟

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد در بسیاری از موارد، معامله از طریق درگاه های دیجیتالی می تواند به طرفین کمک شایانی در مسیر معامله کند. به طور به خصوص در کشور ما ایران که تحریم هستیم، این درگاه برای معامله ممالک در خارج از کشور ، میتواند بهترین و مطمئن ترین راه باشد.

با این حال می دانید که دنیای ارز های دیجیتالی یک دنیای غیر متمرکز بوده و می تواند معامله بدون دانش در آن خطرات بسیاری از جمله از دست دادن سرمایه و یا کاهش سرمایه نسبت به مبلغ فیزیکی آن را در پی داشته باشد. بنابراین در هنگام اینجور معاملات حتما باید یک مشاور املاک باید درباره بازارهای دیجیتالی آشنایی داشته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها