نکات مهم پیش خرید ملک - پلتفرم مشاورمون
نکات مهم پیش خرید ملک - پلتفرم مشاورمون

نکات مهم پیش خرید ملک

  1. Home
  2. »
  3. نکات مهم پیش خرید ملک

آیا نکات مهم در زمینه پیش خرید ملک را می دانید ؟

آیا در فکر خرید ملک هستید ؟ آیا تمایل دارید تا ملکی را پیش خرید کنید اما قواعد آن را نمی دانید؟

اگر تمایل به دانستن نکات مهم در زمینه پیش خرید ملک را دارید پیشنهاد ما به شما این است که ادامه مقاله را از دست ندهید.

پیش خرید ملک شاید در نگاه اول عملی ساده به نظر بیاید اما نیازمند دقت بالایی از سوی خریدار می باشد چرا که دارای پیچیدگی های حقوقی می باشد که باید از آن خبر داشت. در سال های اخیر به دلیل رشد صعودی قیمت های ملک که بی سابقه بوده است قدرت خرید مردم برای خرید ملک و آپارتمان کاهش یافته است به همین دلیل پیش خرید ملک با تقاضایی بالایی روبرو شده است.

قرارداد محکم ببندید

با توجه به کلاه برداری های اخیری که در حوزه پیش فروش ملک و آپارتمان شده است چشم بسیاری از مردم در این خصوص ترسیده است ، اما اگر با یک قرارداد محکم در محل مشاور املاک بسته شود در خصوص خرید ملک بسته شود تا حد زیادی از این ترس کاسته خواهد شد.

پیشنهاد ما به شما این است که در مورد مسائل حقوقی ملک با مشاورمون یک مشاوره حقوقی داشته باشید و با اطمینان خاطر در محل تنظیم قرارداد ملک حاضر شوید.

نکات مهم در زمینه پیش خرید ملک و به هنگام قرار داد باید بسته شود به طور مختصر اما مفید در ادامه مقاله توضیح داده خواهد شد.

نکات مهم حقوقی ملک

در قدم اول باید فردی که خود را به عنوان مالک و یا مجری پروژه معرفی می کند این کار را با مستندات انجام دهد و با تمام مدارک هویتی خود در محل جلسه حضور یابد.

در قدم بعدی باید تمامی اطلاعات مکانی که قصد پیش خرید آن را دارید با تمام جزییات در قرار داد ثبت شود و شما سند و مستندات ملکی که قصد پیش خرید آن را دارید به دقت مشاهده نمایید به طور مثال متراژ خانه ، آب، برق و گاز ، پارکینگ ، انباری و..

در بند سوم قرارداد حتما باید در مورد تعداد اتاق خواب ها ، متریالی که در ساخت خانه به کار خواهد رفت اطلاعات دقیقی ثبت شود تا خریدار آن ها را بداند.

شاید بتوان مهم ترین قسمت قرارداد را این مورد دانست که بهای ملک و نحوه پرداخت اقساط به صورت واضح و بدون هیچ گونه ابهامی در قرارداد ذکر شود تا از دعاوی حقوقی که ممکن است بعد از عقد قرارداد به وجود آید ، پیشگیری کرد.

در هنگام پیش خرید ملک دقت نمایید و با تحقیق اقدام به پیش خرید نمایید و در این راستا حتما با یک مشاور حقوقی مشورت کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها