نماپوشش شرق - پلتفرم مشاورمون
نماپوشش شرق - پلتفرم مشاورمون

نماپوشش شرق

  1. Home
  2. »
  3. نماپوشش شرق

مجموعه نماپوشش شرق حدود 15 سال است که با تکیه بر مهارت تیم فنی و تلاش شبانه روزی توانسته است بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات همچون گچبرگ و تایل‌ گچی روکش PVC را با برترین فناوری‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌های روز تولید و عرضه کند. گروه تولیدی نما پوشش شرق علاوه بر فعالیت در حوزه مصالح ساختمانی قسمت اعظمی از صادرات و تامین منابع داخلی منسوجات بی‌بافت و صنایع غذایی را به خود اختصاص داده است.

ارائه محصولات باکیفیت، اصیل و بی‌نظیر، خدمات متنوع، پشتیبانی همه جانبه و بکارگیری کادر مجرب و متخصص در زمینه تامین مواد اولیه، کنترل کیفی و فروش در کنار  یکدیگر موجب شده تا امروز نماپوشش شرق به یکی از شناخته‌شده‌ترین صادرکنندگان این حوزه تبدیل شود.

هدف این مجموعه تامین مصالح مدرن ساختمانی و ارائه به‌روزترین محصولات بوده است که با توجه به رضایت مشتریان می‌توان گفت این هدف به نحو احسنت اجرایی شده است.

شماره تماس

05132461241-8 * 09153772938

آدرس

کیلومتر ۲۵ محور مشهد-چناران، شهرک صنعتی فرودسی، خیابان آفرینش، انتهای خیابان اروند

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها