نقش مشاوره اقتصادی در بازار ثانویه - پلتفرم مشاورمون
نقش مشاوره اقتصادی در بازار ثانویه - پلتفرم مشاورمون

نقش مشاوره اقتصادی در بازار ثانویه

  1. Home
  2. »
  3. نقش مشاوره اقتصادی در بازار ثانویه

بازارثانویه چه ویژگی هایی دارد؟

بازارثانویه مکمل بازار اولیه است. اهمیت بازار ثانویه بیش از بازار اولیه است. سرمایه اقتصادی افراد در بازار ثانویه است که خرید و فروش می شود و بر اساس آن شرکت ها دست به تصمیم گیری می زنند. برای اینکه بهتر متوجه بشویم، سیر فرایند خرید یک سهام می تواند به درک ما کمک کند. هنگامی که یک شرکت تصمیم به انتشار اوراق بهادار، در بورس می کند، یک عرضه عمومی و اولیه انجام داده است. بعد از اینکه این شرکت ها به طور رسمی در بورس پذیرش می شوند. عرضه اولیه سهام آنها در بازار ثانویه مورد معاملات قرار می گیرد. در حقیقت این سهام همچون سرمایه اقتصادی فرد، در این بازار معامله می شوند. فراز فرود ارزش سهام ها و قیمت ها و تاثیر گذاری حوادث گوناگون بر سهام شرکت ها بیشتر در این بازار است. بنابراین این بازار ثانویه برای شرکت اهمیتی حیاتی و استراتژیک دارد.

بازار ثانویه اقتصادی و مشاوره اقتصادی

داشتن مشاوره اقتصادی خوب مانند بسیاری از فعالیت های اقتصادی مثل سرمایه گذاری و یا انجام معاملات در بورس، به هوش مالی بالایی نیاز دارد. برای اینکه در این بازار دچار ضرر و زیان نشوید دو راه وجود دارد. اولین راه این است که به تنهایی وارد این بازار شوید و پس خرید و فروش های زیاد و ضرر و زیان های گوناگون، تجربه کسب کنید. در اینجا می توانید ضرر و زیان ها و هزینه هایی که در راه کسب تجربه انجام داده اید را نوعی سرمایه گذاری به حساب آورید. اما افراد با هوش مالی بالا می دانند که شناخت بازار ثانویه معاملات بورسی حتما نیاز به تجربه های زیادی که با هزینه هنگفت همراه است، ندارد. یک مشاوره اقتصادی تخصصی می تواند شما را از بسیاری از ضرر و زیان ها نجات دهد. مشاورمون جایی است که بین موفقیت مورد انتظار شما در بازار ثانویه معاملات بورس و سرمایه شما، پل می زند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها