نصب و تعمیر چیلر و هواساز - پلتفرم مشاورمون
نصب و تعمیر چیلر و هواساز - پلتفرم مشاورمون

نصب و تعمیر چیلر و هواساز

  1. Home
  2. »
  3. نصب و تعمیر چیلر و هواساز

در این مقاله قصد داریم به کمک تیم مشاورمون در خصوص نحوه‌ی نصب و تعمیر چیلر و هواساز توضیحاتی را ارائه دهیم. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. امروزه با پیشرفت سریع تکنولوژی از تجهیزات جدیدی برای ایجاد تعادل در گرما و سرمای محیط استفاده می‌شود‌. معمولا چیلرها جزء تجهیزاتی هستند که در ساختمان‌های مسکونی مورد استفاده‌ قرار می‌گیرند. این دستگاه ها می‌توانند دمای مطلوبی را در فضا ایجاد کنند. انجام تعمیرات مربوط به چیلرها نیازمند تخصص و مهارت است. بنابراین بدون اینکه آگاهی کافی در این خصوص داشته باشید نسبت به تعمیر دستگاه اقدام نکنید. این مسئله ممکن است باعث آسیب زدن به دستگاه شود.

به ادامه‌ی بحث نصب و تعمیر چیلر و هواساز می‌پردازیم. برای اینکه دستگاه چیلر خود را تعمیر کنید، همانطور که گفتیم لازم است از یک فرد متخصص تقاضا کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. برای اینکه چیلر را در ساختمان خود نصب کنید نیازمند طی مراحل مختلفی هستید. در ابتدا باید نسبت به اجرا، نصب و راه‌اندازی چیلر اقدام کنید. لازم است تا تدبیرهای لازم را از قبل در خصوص لوله کشی و شارژ گاز اندیشیده باشید. نصب چیلر و شیوه‌ی نگهداری درست از آن بسیار مهم است. اگر به خوبی از دستگاه نگهداری نکنید، قطعات داخلی دستگاه دچار آسیب خواهند شد. در این شرایط متحمل هزینه‌های سنگینی می‌شوید.

چگونه چیلرها را در ساختمان نصب کنیم؟

 برای اینکه چیلرها را نصب کنید ابتدا باید یک محل مشخص، برای نصب آن‌ها در نظر بگیرید. اگر چیلر شما از نوع تراکمی باشد لازم است دو حالت را در نظر بگیرد. چیلرهای تراکمی که از نوع آب خنک هستند در مکان‌های سقف دار قابلیت نصب دارند. برای مثال یکی از بهترین مکان هایی که این نوع چیلر را می‌توانید نصب کنید داخل موتورخانه است. برای نصب چیلر لازم است به خط لوله کشی چیلر توجه ویژه‌ای داشته باشید. اگر هم چیلر تراکمی شما از نوع هوا خنک  باشد باید آن را روی پشت بام خانه‌ی خود نصب کنید تا هوای کافی به داخل آن جریان داشته باشد. راه اندازی چیلر نیاز به صرف زمان کافی دارد. باید تمامی مراحل گام به گام انجام شوند و درستی هر گام قبل از انجام اقدامات جدید بررسی شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها