نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج - پلتفرم مشاورمون
نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج - پلتفرم مشاورمون

نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج

  1. Home
  2. »
  3. نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج

امروز به کمک تیم مشاورمون قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص نحوه‌ی نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج ارائه دهیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. امروزه وسایل مختلفی برای تامین آب گرم منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از وسایل کاربردی و رایج که در بیشتر خانه ها وجود دارد آبگرمکن است. معمولا در بین آبگرمکن ها، نوع دیواری به دلیل اینکه فضای کمتری را اشغال می‌کند محبوبیت بیشتری دارد. نحوه‌ی نصب تمامی وسایل گازسوز علی الخصوص آبگرمکن ها بسیار مهم و حساس است. اگر از مهارت کافی برای نصب برخوردار نباشید ممکن است دچار حوادث خطرناک شوید.

 به همین جهت سعی کنید برای نصب یا سرویس آبگرمکن از متخصصین این حوزه کمک بگیرید. در این حالت، هم عمر دستگاهتان طولانی تر می‌شود و هم اینکه دچار خطرات ناشی از بی‌تجربگی هنگام نصب نمی‌شوید. مهم ترین مسئله‌ای که برای نصب و سرویس آبگرمکن باید به آن توجه داشته باشید، لوله کشی است. لوله‌ کشی آبگرمکن ها سه مرحله دارد. در مرحله‌ی اول لوله کشی آب گرم و سرد انجام می‌شود. سپس باید لوله کشی گاز تکمیل شود. در مرحله‌ی آخر هم دودکش نصب می‌شود. برای اینکه در آینده دچار مشکلات ناشی از نشتی لوله‌های آب گرم و سرد نشوید، بهتر است لوله‌هایی از جنس مسی را در ابتدای کار نصب کنید.

کارایی پکیج‌ها

به ادامه بحث نصب و تعمیر آبگرمکن و پکیج می‌پردازیم. پکیج‌ها یکی دیگر از وسایل گرمایشی پرطرفداری هستند که در خانه‌های تازه‌ساخت استفاده می‌شوند. بسیاری از افراد حین بازسازی خانه‌های قدیمی خود اقدام به نصب پکیج می‌کنند. با نصب پکیج دیگر دردسرهایی که در موتورخانه‌ی شوفاژ پیش می‌آیند را نخواهید داشت. در آپارتمان ها با نصب پکیج می‌توانید مستقل از سایر واحدها سیستم گرمایشی و سرمایشی اختصاصی داشته باشید. پکیج ها به صورت گازی یا برقی هستند. می‌توانید با توجه به مساحت و ابعاد فضایی که در آن سکونت دارید از پکیجی با ظرفیت مناسب استفاده کنید. نصب پکیج بسیار حساس و خطرناک است. اگر دانش و تجربه‌ی این کار را ندارید به هیچ وجه نسبت به نصب آن اقدام نکنید. زمانی که پکیج نیاز به نصب اولیه دارد لازم است از یک فرد متخصص کمک بگیرید. پکیج خانه‌ی خود را در بازه‌های زمانی معین از نظر سلامت سیستم چک کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها