نصب و سرویس کولر گازی - پلتفرم مشاورمون
نصب و سرویس کولر گازی - پلتفرم مشاورمون

نصب و سرویس کولر گازی

  1. Home
  2. »
  3. نصب و سرویس کولر گازی

تخصصی بودن نصب کولر گازی و سرویس آن

امروز در تیم مشاورمون قصد داریم تا به بررسی نحوه‌ی نصب و سرویس کولر گازی بپردازیم. تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید. این روزها استفاده از کولرهای گازی بیشتر از هر زمان دیگری کاربرد دارد. کولرهای گازی با ظرفیت‌های مختلف توسط برندهای داخلی و خارجی تولید و عرضه می‌شوند‌. به دلیل اهمیت کولرهای گازی برخی از نکاتی را که برای نصب و سرویس آن‌ها لازم است را با هم مرور می‌کنیم. برای این‌که بتوانید کولر گازی خود را نصب کنید در گام اول نیاز به تجهیزات مختلفی دارید. با استفاده از تجهیزاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد به راحتی می‌توانید کارهای نصب را انجام دهید. از ابزارهای ضروری جهت نصب و راه‌اندازی کولر می‌توان به لوله بر، گردبر، چکش، سیم چین، دریل، پمپ وکیوم، آچار فرانسه، انواع پیچ گوشتی و… اشاره کرد.

نحوه‌ی نصب و سرویس کولر گازی

در این قسمت مراحل نصب و سرویس کولر گازی را توضیح می‌دهیم. برای نصب کولرهای گازی تمام دقت خود را به کار گیرید‌ تا به دستگاه آسیب نرسانید. پیشنهاد ما این است که برای انجام عملیات نصب حتما از یک فرد متخصص و با تجربه کمک بگیرید. اگر به دلیل عدم آگاهی کافی به دستگاه آسیب وارد کنید، متحمل هزینه‌های زیادی جهت تعمیر قطعات خواهید شد. بنابراین فقط در صورتی که از دانش و تجربه‌ی کافی برای این کار برخوردار هستید، کار نصب را شروع کنید. برای نصب کولر باید اتصال بین پنل و کندانسور برقرار شود. برای ایجاد این اتصال و ارتباط لازم است تا بین این دو قسمت، لوله کشی انجام شود.

فراموش نکنید که پرچ کردن لوله‌های کولر گازی جزء مهم‌ترین و حساس ترین گام‌های نصب هستند. با این کار جلوی انواع آسیب ها به لوله‌های دستگاه گرفته می‌شود. از دیگر گام‌های قابل توجه و مهم برای نصب کولر گازی سیم کشی درست است. جهت انجام سیم‌کشی تمامی نکات ایمنی را رعایت کنید تا دچار حادثه نشوید. اگر کولر خود را تازه خریداری کرده اید باید اقدامات لازم را جهت هواگیری دستگاه انجام دهید. سعی کنید لوله‌ها را از نظر نشتی و سایر مسائل بررسی کنید. از نصب پمپ وکیوم غافل نشوید. پس از طی مراحل گفته شده باید یونیت را در داخل کولر خود نصب کنید. حواستان باشد که در انتها یک لوله جهت تخلیه‌ی آب خروجی کولر گازی نصب کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها