نانو کریستال - پلتفرم مشاورمون
نانو کریستال - پلتفرم مشاورمون

نانو کریستال

  1. Home
  2. »
  3. نانو کریستال

معرفی نانو کریستال

نانو کریستال در زمره‌ی تکنولوژی‌های جدید در صنعت ساخت و ساز قرار دارد که در این مقاله به بررسی آن می‌پردازیم. این روزها در بیشتر سازه‌های مدرن از فناوری های نانو در نمای ساختمان ها استفاده می‌کنند‌. نانو در حقیقت یک نوع پوشش نازک است که به شکل نامرئی روی نمای سازه قرار می‌گیرد. استفاده از این فناوری نوین همواره مزایای زیادی را با خود به همراه دارد که در مجموعه مشاورمون آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. یکی از بهترین فواید استفاده از نانو در نمای ساختمان این است که مواد نانو در برابر آلودگی هوا مقاومت ساختمان شما را افزایش می‌دهند. بنابراین در شهری مثل تهران که آلودگی هوا فراتر از حد تصور است، این فناوری باید مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت های استفاده از فناوری نانو

نانو کریستال به دلیل اینکه بسیار نازک است هیچ گونه زشتی ظاهری در نمای ساختمان شما به وجود نخواهد آورد. معمولا مواد مختلفی برای ساخت نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند که در مقابل تابش خورشید دچار تغییرات ظاهری می‌شوند. به همین جهت با گذشت مدتی کوتاه از ساخت برخی ساختمان ها شاهد تغییرات منفی ظاهری در آن‌ها هستیم. اما زمانی که در نمای سازه خود از مواد نانو استفاده کنید دیگر با چنین مشکلاتی روبرو نخواهید شد. زیرا پوشش نانو نمای ساختمان شما را در برابر تابش مستقیم نور و اشعه خورشید مقاوم می‌کند. بنابراین با گذشت زمان تغییری در نمای ساختمان نخواهید دید.

علاوه بر تمام مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، نانو کریستال ها مزایای دیگری هم دارند. برای مثال آن‌ها در مقابل بارش باران های اسیدی مقاومت خوبی دارند و دچار فرسایش نخواهند شد. متاسفانه در برخی از شهرهای کشورمان ایران شاهد بارش باران های اسیدی هستیم که اثرات مخربی بر روی نمای سازه ها دارند. پوشش نانو یک ویژگی مهم دیگر هم دارد و آن این است که در برابر فشار شست و شو دوام و مقاومت خوبی دارد. هم‌چنین یک عایق رطوبتی ویژه و کاربردی محسوب می‌شود‌.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها