مشاوره اقتصادی جهت بررسی توجیه پذیری طرح های صنعتی - پلتفرم مشاورمون
مشاوره اقتصادی جهت بررسی توجیه پذیری طرح های صنعتی - پلتفرم مشاورمون

مشاوره اقتصادی جهت بررسی توجیه پذیری طرح های صنعتی

  1. Home
  2. »
  3. مشاوره اقتصادی جهت بررسی توجیه پذیری طرح های صنعتی

مطالعات طرح توجیه پذیری پروژه های صنعتی چه ضرورتی دارد؟

مشاوره اقتصادی طرح توجیه پذیری، به معنای سنجش و پیش بینی کامل حضور یک پروژه صنعتی در آینده است. اگر به طور ساده تر بگوییم یعنی اینکه یک طرح صنعتی فرضی، اگر در حال حاضر شروع به کار کرده بود چه وضعی می داشت. در حقیقت این مطالعات درباره تمامی موانع بر سر راه انجام پروژه یا موانع احتمالی آن اعم از مشکلات تامین مواد اولیه، مجوز ها، بازار فروش، وضعیت تولید محصول در کشور، و بسیاری موارد دیگر. می توان گفت که انجام طرح توجیه پذیری تخصصی به این معناست که در صورت نتایج مثبت این ارزیابی ها و تحقیقات باشد. ورود به بازار بسیار بسیار مطمئن تر تولید شتاب زده و اجرای طرح های بدون امکان سنجی است. از جمله شاخص هایی که در توجیه پذیری طرح های صنعتی موثرند درک شناخت کامل محصول و فعالیت تولیدی است. همچنین فهم اینکه بازار چقدر پذیرای محصول ما است. برآورد هزینه ها نیز عامل بسیار حساس و مهم دیگر است.

آیا برای توجیه پذیری طرح های صنعتی نیاز به مشاور اقتصادی هم وجود دارد؟

مشاوره اقتصادی یک دید سوم شخص به هزارتوی راه تولید، با سود بالاست. از مصادیق هوش مالی، استفاده از تجربه های سازنده است و داشتن مشاوری توانا که تولید کننده را از تجربه هایی که به تولید صدمه می زند دور کند. بدون داشتن مشاوری که با دانشی گسترده از حیطه فعالیت اقتصادی شما باشد. تجربه هایی را آزمون خواهید کرد که نه نیازی به انجام دوباره آنها بوده و نه نیازی به صرف هزینه برای آنها داشته اید. بنابراین مشاوره های اقتصادی برای طرح های صنعتی یک نوع سرمایه گذاری است. میزان تسهیلگری ای که مشاوره اقتصادی در رسیدن شما به سود دارد. خود جزئی از سرمایه اقتصادی شما است که تولید ثروت می کند. مشاورمون با مشاورینی متخصص و آگاه در حوضه های گوناگون آماده راهنمایی تخصصی شماست.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها