مشاوره اقتصادی تخصصی عامل افزایش بهره وری - پلتفرم مشاورمون
مشاوره اقتصادی تخصصی عامل افزایش بهره وری - پلتفرم مشاورمون

مشاوره اقتصادی تخصصی عامل افزایش بهره وری

  1. Home
  2. »
  3. مشاوره اقتصادی تخصصی عامل افزایش بهره وری

بهره وری بنگاه های اقتصادی در چه زمانی رخ می دهد؟

در ساده ترین حالت توضیح باید گفت که عدم بهره وری به این معنی است که کفه زیان و هزینه ها سنگین تر از سود ها و عایدی است. بنابراین بر اساس ماهیت مشکل بنگاه اقتصادی، مشکلات عدم بهره وری هم اشکال گوناگونی به خود می گیرند. به عنوان مثال، گاه عدم بهره وری در کل یک کشور در اثر رکود اقتصادی، پدیده ای رایج شده است. یا در مثالی دیگر می توان گفت که عدم بازاریابی یا معرفی درست محصول و یا بی شمار مشکل دیگر یک بنگاه اقتصادی دچار عدم بهره وری است، و قطعا تا مدت زیادی نمی تواند به این شیوه خود ادامه دهد. اگر تنها به نقش عوامل محیطی تمرکز کنیم، باید گفت پس به دلیل شرایط سخت اقتصادی و وجود تحریم ها، هیچ تولیدی ممکن نیست. یا اینکه با بهره گیری از مشاوره اقتصادی، راه بهره وری ساخته شود!.

نقش مشاوره اقتصادی در افزایش بهره وری بنگاه های اقتصادی

 نقش مشاوره اقتصادی در موضوع بهره وری با یک مثال بهتر می توان فهمید. اکثر افراد موفق در حوزه اقتصاد، یک کار انجام داده اند، کار درست در موقعیت درست. اما حقیقت سرمایه گذاری این افراد خود آن میزان پول نیست، دانش فهم همین موقعیت های درست و کار های درست متناسب با آن است. اصلی ترین منبع داشتن چنین هوش مالی، تجربه است. اما متاسفانه برای کسب تجربه اول باید امتحان داد و بعد یاد گرفت. راهی وجود دارد که بدون اینکه متحمل یک امتحان سخت بشوید، یاد بگیرید. مشاورمون جایی است که می تواند قبل از اینکه با تبعات عدم بهره وری مواجه شوید، کار درست متناسب با موقعیت شما را به شما یاد دهد. اینجاست که ارزشمندی وجود مشاوران متخصص و آگاه از حوزه های گوناگون اقتصادی احساس می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها