مبلمان راحتی - پلتفرم مشاورمون
مبلمان راحتی - پلتفرم مشاورمون

مبلمان راحتی

  1. Home
  2. »
  3. مبلمان راحتی

مبلمان راحتی یا ریلکسی به زبان لاتین Reclinder Furniture از دسته ‌لوازم راحتی است که قادر است در انواع محیط با کاربری های مختلف جهت استراحت استفاده شود. مبلمان ریلکسی یا راحتی معمولا از مبل‌های پزشکی-سلامتی محسوب میشوند.
مبل‌ ریلکسی در اماکنی مانند خانه ی شخصی ، فرودگاه ها، بیمارستان ها که مراجعین برای مدت زمان زیادی منتظر خواهند شد، سالن های پزشکی زنان باردار، اتاق پزشکان و جراحان زیبایی، هتل ها، مجتمع های اقامتی، تفریحی و یا تجاری و… قابل استفاده خواهند بود.

در سال های گذشته، مبلمان ریلکسی یا راحتی غالبا وارداتی بودند. تقریبا از سال ۱۳۷۰ وارد کشور عزیزمان شدند و در آن سال ها با محبوبیت بسیار و قیمت های بالا توسط علاقمندان مبلمان ریلکسی خریداری می شدند. پس از چند سال واردات کلاف و لوازم ساخت مبل ریلکسی برای وارد کنندگان فراهم گشت و با واردات لوازم مبل ریلکسی تولیدکنندگان نمونه‌های تولید شده ی ایرانی را مستقیما به بازار عرضه کردند.

طی سالیان اخیر تهیه مبل ریلکسی ساده تر و بومی سازی شده است و علاقمندان به مبل ریلکسی با فراگیری انواع این مبل به خرید مبل ریلکسی با کنجکاوی و دقت بیشتری می پردازند. مبلمان ریلکسی با تنوع قیمت، طرح ، رنگ ، مدل، نوع متریال کاربردی ، جنس روکش، مکانیزم عمل، تولید کننده ، وارانتی یا گارانتی و خدمات پس از فروش با یکدیگر رقابت می کنند.

‌خصوصیات مبل ریلکسی

مبل ریلکسی با فشردن سنسور یا اهرم حرکت به شما امکان استراحت در زاویه های مختلف میدهد و حتی می توانید پای خود را دراز کنید تا اسپاسم عظلانی ناشی از فعالیت روزانه را برطرف کنید. تمامی مبلمان ریلکسی به‌ میزان مناسب راحت هستند. مبلمان ریلکسی به‌ میزان تخت خواب آسایش و راحتی را فراهم می کند.از سوی دیگر هزینه تخت خواب قطعا‌ از مبل ریلکسی کمتر است.

در مقایسه با صندلی خرید مبل ریلکسی راهکار بهتری ‌برای یک چرت نیم روزی در دفتر کار می باشد. از مبل ریلکسی در اتاق نشیمن یا سالن اجتماعات و فضای باشگاه که به صندلی راحت نیاز دارد اضافه کنید.

طراحی مبل ریلکسی به گونه ای است که با آرگانونی بدن هماهنگی دارد. موارد مرتبط با ساختار بدن در طراحی مبل ریلکسی استفاده شده است از این رو هنگامی نشستن روی مبل ریلکسی، کاملا سطح مبل ریلکسی با فرورفتگی و برجستگی اعضای بدن شما هماهنگ می شود و هرگز به عظلات و ماهیچه بدن فشاری نمی آورد.

هنگام دراز کشیدن روی مبل ریلکسی ستون فقرات، پاها، گردن، کمر در ایده آل ترین شکل ممکن روی مبل ریلکسی انتقال فشار می کنند . بنابراین ‌مبل ریلکسی علاوه بر ایجاد آرامش، از ابتلا شما به بیماری‌های اسکلتی و عضلانی جلوگیری می کند.

هنگام استفاده از مبل ریلکسی محل و زاویه تکیه گاه، سطح نشیمن گاه و اهرم زیر پای را تنظیم کنید و مبل ریلکسی مطابق با ارگونومی مناسب کمر و گردن قرار بگیرد و زاویه مناسب با استراحت و خواب خود را تنظیم کنید. در نتیجه تجربه فوق العاده لذت بخش از ریلکسیشن خواهید داشت.

مبل ریلکسی برقی

مبل ریلکسی برقی از طریق پنل هدایت یا ریموت ‌های تعبیه‌شده در کناره ی مبل تنظیم می شود. ‌مبل ریلکسی برقی، با دینام قدرتمند سبب تغییر زاویه‌ و میزان فرورفتگی می شود.

مبل ریلکسی دستی

مبل ریلکسی دستی با اهرم جانبی، کار می کند و از طریق دراز کردن پاهای می‌توانید از اسپاس راحت شوید.

مبل ریلکسی سالمندی

جدیدترین ‌مبل ریلکسی که علاوه بر‌ دینام ‌ تنظیم زاویه دارای موتور حرکت است تا سالمندان یا افراد کم‌توان بتوانند به‌ هر سمت که می خواهند در حالت زاویه نشسته حرکت کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها