مبلمان آرگونومی - پلتفرم مشاورمون
مبلمان آرگونومی - پلتفرم مشاورمون

مبلمان آرگونومی

  1. Home
  2. »
  3. مبلمان آرگونومی

معرفی مبلمان آرگونومی

استفاده از مبلمان آرگونومی همواره یکی از روش هایی است که برای حفظ سلامتی خود می‌توانید از آن استفاده کنید. به همین جهت در مقاله پیش رو به کمک تیم مشاورمون این موضوع را بررسی خواهیم کرد. نشستن بر روی مبلمانی که دارای فرم نامناسبی است تاثیرات مخربی بر سلامتی فرد دارد. برای اینکه با صندلی های آرگونومی بیشتر آشنا شوید به بررسی ویژگی‌های آن‌ها می‌پردازیم. صندلی‌های آرگونومی دارای ارتفاع خاص، بالشتک، دسته‌ی تنظیم و… هستند. ارتفاع این صندلی ها باید به گونه ای باشد که بتوان به راحتی روی آن‌ها نشست. داشتن دسته صندلی یا مبل تاثیر زیادی بر راحت نشستن فرد دارد. اگر دسته‌های مبل به صورت استاندارد طراحی و ساخته شده باشند، همواره از بدن انسان پشتیبانی خواهند کرد‌.

نکات تکمیلی برای خرید  این سبک مبلمان

اگر قصد خرید مبلمان آرگونومی دارید، باید به پشتی کمری مبلمان توجه ویژه داشته باشید. زیرا پشتی کمری نقش مهمی در سلامتی ستون فقرات شما دارد. در واقع این پشتی ها در نقش یک پشتیبان برای بدن شما هستند. در حالت ایده آل پشتی این سبک مبلمان باید به شکل عمودی باشد. در برخی موارد هم مبلمان با ساختار صندلی تولید می‌شوند که قابلیت تنظیم هم دارند‌. معمولا از مبلمان و صندلی های آرگونومی در فضاهای اداری استفاده می‌کنند. یکی از مزیت های استفاده از این نوع مبلمان راحتی آن‌ها برای کارمندان است.

کارمندان در اغلب اوقات به دلیل استفاده از صندلی ها و مبلمان نامناسب دچار  آسیب های مختلف جسمی می‌شوند. اما با استفاده از این مبلمان علاوه بر راحتی، راندمان کاری پرسنل هم به دلیل خستگی کمتر، بالاتر خواهد رفت. یکی از نکات جالب در مورد مبلمان آرگونومی این است که می‌توانید از این مبل ها در سبک های مختلف دکوراسیون استفاده کنید. یکی از رنگ های پرکاربرد در این سبک مبلمان رنگ مشکی است که نمای بسیار شیکی را به فضای شما می‌بخشد. قیمت مبلمان فوق هم معمولا مناسب است و به عواملی مثل جنس روکش، طراحی، مواد اولیه و… بستگی دارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها