فضای مینیمالیست - پلتفرم مشاورمون
فضای مینیمالیست - پلتفرم مشاورمون

فضای مینیمالیست

  1. Home
  2. »
  3. فضای مینیمالیست

ایجاد یک فضای مینیمالیست گرم و دلپذیر

حتما شما هم اصطلاح فضای مینیمالیست را شنیده اید. امروز به کمک تیم مشاورمون قصد داریم در این خصوص توضیحاتی را ارائه دهیم. فضاهای مینیمالیستی  به دلیل ظاهری واضح، تمیز، بدون بی نظمی و تک رنگ بودن، فورا قابل تشخیص هستند. شلوغی فضا می‌تواند به بهم ریختگی ذهن منجر شود. با این حال، برخی از طرح های مینیمالیستی این خطر را دارند که کمی بی روح و سرد به نظر بیایند. برای جلوگیری از این امر و برای اطمینان از اینکه فضای طراحی شده‌ی مینیمالیستی شما حسی خوشایند دارد، می‌توانید حواس پنج گانه را فعال کنید.

در گرم کردن فضای مینیمالیست فرقی ندارد هدفتان آشپزخانه، اتاق خواب یا فضای نشیمن است. در این حالت چندین راه جهت اضافه کردن گرما و رنگ به اتاق های مینیمالیستی  وجود دارد. برای این کار سایه ها و بافت های مختلف را با هم ترکیب کنید. از پالت رنگی تک رنگ می‌توانید برای آوردن گرما به فضا و ترکیب سایه های مختلف و بافت ها استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از کاغذ دیواری کتان و پارچه های پشمی نرم و قالیچه در اتاق خواب گرمای آرامش بخشی را به فضا می‌بخشند. در حمام، بافت و الگوهای کاشی می‌توانند جذابیت بصری را به همراه داشته باشند. در عین حال پالت رنگی خنثی را در این فضا باید حفظ کرد. جالب است بدانید لوازم چوبی می‌توانند به عناصر تیره، سفید یا بتونی جلوه‌ای نرم ببخشند.

عناصر طراحی مینیمالیستی

ممنون که تا این قسمت از بحث، تیم مشاورمون را همراهی کردید. به ادامه‌ی مبحث ایجاد یک فضای مینیمالیست می‌پردازیم. در رویکردهای مینیمالیستی فقط عناصر ضروری استفاده می‌شوند. نور، فرم و مواد زیبا، معمولاً در یک طرح باز برای ایجاد حس آزادی و آرامش به کار گرفته می‌شوند. در این سبک تزئینات بیش از حد وجود ندارند. درعوض، جزئیات اندکی که استفاده می شوند، پیچیده نیستند. آن‌ها به طور هماهنگ با محیط ترکیب می شوند. این ترکیب ممکن است به شکل یک اثر هنری واحد باشد که دیوار اتاق نشیمن را تزئین می کند. همچنین می‌تواند یک گلدان زیبا در بالای میز ناهارخوری باشد. طرح رنگی تک رنگ متشکل از رنگ های سفید، بژ و خاکستری نمونه ای دیگر از طراحی های مینیمالیستی است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها