فراهم شدن شرایط استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن برای خودمالکان - پلتفرم مشاورمون
فراهم شدن شرایط استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن برای خودمالکان - پلتفرم مشاورمون

فراهم شدن شرایط استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن برای خودمالکان

  1. Home
  2. »
  3. اخبار
  4. »
  5. فراهم شدن شرایط استفاده از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن…

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: افرادی که دارای زمین برای ساخت مسکن هستند، می‌توانند از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن استفاده کنند، باتوجه به بازپرداخت ۲۰ ساله این مسئله یک فرصت مناسب برای خانه‌دار شدن افراد فاقد مسکن است.

حسینعلی مقصودی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص بحث خودمالکان در طرح نهضت ملی مسکن، اظهار کرد: افرادی که دارای زمین برای ساخت مسکن هستند، می‌توانند از تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن استفاده کنند، متقاضیان برای ثبت‌نام در سامانه مربوطه گزینه تسهیلات ساخت را بزنند و مکان زمین خود را نیز مشخص کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری افزود: متقاضیان در شهر شهرکرد به ازای پروانه هر طبقه می‌توانند ۳۵۰ میلیون تومان و در سایر شهرها به ازای هر واحد ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات در طرح ملی مسکن دریافت کنند، بعد از اتمام ساخت هر واحد را به فرد دیگر واگذار کنند تا تسهیلات به نام آن فرد قسط بندی شود.

وی تاکید کرد: در طرح خودمالکین در طرح نهضت ملی مسکن استعلام فرم ج و تائید مالیکت وجود ندارد و پس از دریافت تسهیلات نیز فرم ج آن‌ها قرمز نمی‌شود، افراد در تمامی شهرها می‌توانند از تسهیلات ساخت مسکن استفاده کنند، باتوجه به بازپرداخت ۲۰ ساله این مسئله یک فرصت مناسب برای خانه‌دار شدن افراد فاقد مسکن است.

مقصودی با اشاره به سختگیری‌ها در خصوص احراز هویت سکونت افراد در طرح نهضت ملی مسکن، عنوان کرد: اکثر افراد متقاضی دریافت مسکن در شهرکرد و بروجن هستند، این مسئله در بلندمدت تبعات بسیار ی را به‌همراه دارد، بنابراین باید سکونت افراد محرز شود.

منبع : ایسنا

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها