عایق‌های ساختمانی - پلتفرم مشاورمون
عایق‌های ساختمانی - پلتفرم مشاورمون

عایق‌های ساختمانی

  1. Home
  2. »
  3. عایق‌های ساختمانی

فایده ی عایق‌های ساختمانی

عایق‌های ساختمانی می تواند قبض انرژی شما را به نصف کاهش دهد و برای خانه، انبار یا ساختمان اداری افزودن عایق راه حلی برای افزایش گرمایش و سرمایش است. با مجموعه ی مشاورمون همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص به دست آورید. قبل از انتخاب عایق مناسب، متداول ترین متریال عایق کاری و مقاومت حرارتی را بررسی نمایید. سعی کنید اجازه ندهید تعداد زیاد گزینه ها شما را تحت تأثیر قرار دهد.

فایبرگلاس نوعی از عایق‌های ساختمانی

فایبرگلاس یکی از رایج ترین عایق‌های ساختمانی در صنعت ساختمان است. فایبرگلاس متشکل از شیشه بازیافتی است و به دلایل بی شماری در مصارف تجاری و مسکونی استفاده می شود. فایبرگلاس با بافت مناسب رشته های شیشه یک ماده عایق غیرقابل اشتعال عالی و مقرون به صرفه است. 

سلولز

سلولز یکی از محصولات ساخته شده از کاغذ بازیافتی است . همچنین امروزه یکی از برترین مواد عایق سازگار با محیط زیست در صنعت به شمار می‌رود. این عایق تقریباً فاقد اکسیژن است. همین مسئله باعث می شود تا در کاهش آسیب احتمالی آتش سوزی عملکرد مؤثری داشته باشد.

پشم معدنی به عنوان یکی از عایق‌های ساختمانی

پشم معدنی را به عنوان یکی از عایق‌های ساختمانی می توان به دو دسته تقسیم کرد. پشم سنگ که از جنس  بازالت ساخته شده است. نوع دیگر، پشم سرباره ی تولید شده از سرباره کارخانه های فولاد می‌باشد. پشم معدنی غیر قابل اشتعال است و برای مقاوم شدن در برابر آتش نیازی به مواد افزودنی ندارد.

فوم پلی یورتان

یکی دیگر از عایق هایی که برای‌ همراهان مجموعه ی مشاورمون قصد معرفی آن را داریم، فوم های پلی یورتان است. فوم های پلی یورتان در برابر آتش مقاوم هستند. آنها به عنوان یک لایه عایق موثر به کار می‌روند. این فوم ها حاوی گاز غیر کلرو فلوئوروکربن هستند که به کاهش خطرات تهدیدکننده‌ی لایه ازن کمک می کند. اگر به دنبال یک گزینه عالی عایق صدا هستید، پلی یورتان یک انتخاب عالی است.

پلی استایرن

پلی استایرن یکی دیگر از عایق‌های ساختمانی ترموپلاستیک شفاف و ضد آب است. برخلاف اکثر عایق ها، پلی استایرن دارای سطحی صاف است. این محصول عایق را می توان به صورت بلوک برش داد که آن را به یک جایگزین عالی برای عایق کاری دیوارها تبدیل می کند. از آنجایی که پلی استایرن قابل اشتعال است، باید با مواد شیمیایی نسوز پوشانده شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها