طراحی داخلی - پلتفرم مشاورمون
طراحی داخلی - پلتفرم مشاورمون

طراحی داخلی

  1. Home
  2. »
  3. طراحی داخلی

خدمات طراحی داخلی

خدمات طراحی داخلی فراتر از آن چیزی است که از یک دکوراتور داخلی انتظار دارید. همراه مشاورمون باشید تا در این خصوص باهم صحبت کنیم. بخشی از خدمات یک طراح داخلی حرفه ای تسلط بر نرم افزارهای طراحی سه بعدی، شبیه سازی و انیمیشن سازی است. یک طراح داخلی هنگام مشاوره مواردی مثل برنامه ریزی فضایی، طراحی پلان طبقات، ارتفاعات، تصاویر سه بعدی، طراحی نورپردازی و… را به مشتری توضیح می‌دهد.

سبک های طراحی داخلی

  • سبک مینیمالیست

این سبک از طراحی داخلی یکی از مدرن‌ترین سبک‌های طراحی های داخلی است. سبک جدیدی از طراحی داخلی مینیمال وجود دارد که مملو از ظرافت است. هنگامی که به سبک های طراحی های داخلی مینیمال فکر می کنید، یک گالری یا موزه هنری مدرن را به عنوان مرجعی برای پر کردن یک فضا با ساده ترین موارد ضروری در نظر بگیرید. آن فضا حس زنده ای از درام، اعم از درام ارگانیک یا انتزاعی را دارد.

  • طراحی داخلی معاصر

اگرچه مردم اغلب سبک های طراحی های داخلی مدرن را با طراحی معاصر اشتباه می گیرند، اما تفاوتی بین این دو وجود دارد که آنها را به خودی خود منحصر به فرد می کند. تیم مشاورمون به بررسی این تفاوت میپردازد. در طراحی های داخلی معاصر بر خلاف معماری مدرن از لوازم و اشیای کلاسیک نیز استفاده می شود. پلان ها فقط مربع و مستطیل نیستند. به علاوه در صورت نیاز از تقارن در طراحی نیز استفاده می شود.

  • سنتی

وقتی صحبت از سبک های طراحی داخلی به میان می آید، تقریباً همه چیز ریشه در ایده های سنتی طراحی داخلی دارد. این کار دلیل خوبی هم دارد. با استفاده از ابزارهایی که با شخصیت و سبک زندگی شما هماهنگی دارد، طراحی فضای خود را به سبک سنتی انجام دهید. مثلا یک مبل بژ سنتی، یک فرش ایرانی و صندلی چوبی برای دکوراسیون استفاده نمایید.

  • هنر دکو

همراهان مشاورمون اگر سلیقه شما متمایل به تزئینات و جواهرات است، سبک طراحی دهه 1920 ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. طراحی های داخلی آرت دکو فضایی مجلل را تداعی می کند. این سبک شیک، پر زرق و برق و براق است.

  • فنگ شویی

طراحی های داخلی به سبک فنگ شویی فقط به نحوه چیدمان وسایل تان محدود نمی شود. ایجاد تعادل در خانه برای هماهنگی بیشتر از نوعی فلسفه الهام میگیرد‌. این کار مطمئناً حس آرامش را به زندگی روزمره شما اضافه می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها