صندلی ماساژ - پلتفرم مشاورمون
صندلی ماساژ - پلتفرم مشاورمون

صندلی ماساژ

  1. Home
  2. »
  3. صندلی ماساژ

ویژگی‌های صندلی ماساژ

امروز می‌خواهیم در تیم مشاورمون ویژگی‌های یک صندلی ماساژ خوب را مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در ابتدا جا دارد کمی در خصوص صندلی‌های ماساژور صحبت کنیم تا با کارکرد کلی آن‌ها آشنا شوید. این روزها بنا به دلایل فراوانی افراد ممکن است چند شیفت کار کنند. فشارهای کاری زیاد باعث می‌شوند تا میزان خستگی فرد چندین برابر شوند. به همین جهت با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه‌هایی اختراع شده اند که می‌توانند تا حد زیادی کمک کننده باشند. یکی از ابزارهایی که این روزها به شدت محبوب شده، دستگاه های ماساژور است که با نیروی برق کار می‌کنند. این دستگاه ها با داشتن غلتک ها و کیسه‌های هوا یک ماساژ منحصربه‌فرد را جهت رفع خستگی برایتان رقم می‌زنند.

اجزای مختلف صندلی‌های ماساژور

صندلی های ماساژور معمولا سه بخش اصلی دارند که عملکرد کلی دستگاه را میسر می‌سازند. مهم ترین جزء دستگاه که در واقع قلب دستگاه تلقی می‌شود، موتور آن است. اگر یک صندلی مخصوص ماساژ راحت می‌خواهید باید کیفیت موتور آن را بررسی کنید. این موضوع مستقیما در راحتی صندلی اثرگذار است. نیرویی که باعث می‌شود اجزای مختلف دستگاه، بدن انسان را ماساژ دهند، از قدرت موتور نشأت می‌گیرد. یکی دیگر از اجزای مهم صندلی‌های ماساژور کیسه‌های هوایی است که در آن‌ها وجود دارند. این کیسه‌ها هوا را درون خود پر و خالی می‌کنند تا شرایط یک ماساژ طبیعی را فراهم کنند. قابلیت سومی که در این دستگاه ها وجود دارد برنامه‌های تنظیم ماساژ است. این برنامه ها متناسب با ویژگی‌های دستگاه در نظر گرفته می‌شوند.

با اختراع صندلی ماساژ، ماساژ بدن توسط انگشتان انسان تا حد بسیار زیادی شبیه سازی شده است. حتی می‌توان گفت این دستگاه ها با هوش مصنوعی خود بسیار حرفه‌ای تر از انسان عمل می‌کنند. ظاهر این دستگاه ها کاملا شبیه به صندلی ها یا مبل های راحتی است. اما با همین ظاهر ساده از تکنولوژی‌های خاصی بهره می‌برند که امکان ماساژ را برای شما فراهم می‌کنند. انجام ماساژ مزایای زیادی جهت رفع خستگی و حفظ سلامتی با خود به همراه دارد. از بین بردن انواع و اقسام دردها، گرفتگی‌های بدن، تنش‌ها و… از طریق ماساژ امکان پذیر است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها