شیشه هوشمند - پلتفرم مشاورمون
شیشه هوشمند - پلتفرم مشاورمون

شیشه هوشمند

  1. Home
  2. »
  3. شیشه هوشمند

تکنولوژی شیشه‌های هوشمند کریستال مایع یکی از انواع روش‌های ساخت شیشه‌های هوشمند است.در اين نوع تکنولوژی،با استفاده از جریان الکتریسیته، شيشـه قابلیت عبور و جلوگیری از عبور نور خورشید به درون ساختمان را داشته و تا حدود ۹۸درصد اشعه ماورا بنفش و مادون قرمز را حذف مي نمايد. با مسدود کردن اشعه ماورا بنفش، بسیاری از اشیاء به ویژه اشیاء در نزدیکی پنجره از آسیب ها محافظت می شوند. با توجه به اینکه این اشعه ها از منابع مهم گرمایشی محسوب می شوند، استفاده از شیشه های هوشمند به عنوان مانع انتقال اشعه مادون قرمز به درون ساختمان، سبب کاهش مصرف وسایل سرمایشی در فصول گرم سال می شود
از جمله کاربردهای تکنولوژی شیشه های هوشمند،استفاده از آن در طراحی داخلی منازل،هتل ها و شرکت ها است.این شیشه ها کاربرد بسیاری در طراحی داخلی بسیاری از دفاتر و مشاغل مانند مطب،رستوران،کافی شاپ،فرودگاه،آرایشگاه، نمایشگاه، داروخانه،سینما،اماکن مقدس، گلفروشی،استودیو و آژانس مسافرتی دارد. شرکت های طراحی داخلی نیز از این تکنولوژی نوین در طراحی پروژه های خود بهره می برند.

مزیت شیشه هوشمند چیست؟

  • طول عمر بالا
  • کاربری آسان
  • حفظ حریم خصوصی
  • تغیر حالت فوری

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها