شیرآلات کیمیا - پلتفرم مشاورمون
شیرآلات کیمیا - پلتفرم مشاورمون

شیرآلات کیمیا

  1. Home
  2. »
  3. شیرآلات کیمیا

شرکت تولیدی شیرآلات کیمیا در سال ۱۳۸۶ پا به عرصه تولید گذاشت. پیش از آن مدیران این شرکت به فروشندگی لوازم بهداشتی ساختمانی اشتغال داشتند و از نزدیک به مشکلاتی که محصولات بی‌کیفیت برای مصرف‌کنندگان ایجاد می‌کرد پی بردند.
از آن زمان اندیشه تولید شیرآلات با کیفیت بالا را در راس اهدافشان قرار دادند و با اخذ استاندارهای ملی و بین‌المللی تولید شیرآلات با برند کیمیا را آغاز کردند.
محصولات شیرآلات کیمیا در روندی رو به تکامل، کیفیت را محور اصلی خود قرار داده و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با اتکا به دانش و توانمندی مدیران و مهندسین کارآزموده، شیرآلات بسیار متنوع و با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می‌نماید.
امید است با عنایت پروردگار و تلاش و کوشش کلیه کارکنان این مجموعه بتوانیم رضایت کامل مصرف‌کنندگان گرامی را جلب نموده و سهم کوچکی از اشتغال‌زایی برای فرزندان این مرز و بوم و نیز رشد و شکوفایی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.

شماره تماس

۰۲۱۳۶۴۲۷۰۹۵​

آدرس

تهران - کیلومتر ۳۵ جاده خاوران - شهرک صنعنی عباس آباد - بلوار ابن سینا - خ دلگشا - پلاک ۷۷۷

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها