شرکت هواساز - پلتفرم مشاورمون
شرکت هواساز - پلتفرم مشاورمون

شرکت هواساز

  1. Home
  2. »
  3. شرکت هواساز

شرکت هواساز با بیش از 50 سال تجربه در زمینه طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداري انواع دستگاههاي تهویه مطبوع در پروژه هاي عظیم نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی،پالایشگاهی، مجتمع هاي اداري، تجاري و مسکونی و  بیمارستانی ، با بکارگیري دانش فنی روز، هماهنگ با آخرین دستاوردها و طرح هاي سازندگان معتبر دنیا ، موفق گردیده همواره بعنوان پیشروترین شرکت ایرانی در این زمینه مطرح گردد.

شرکت هواساز به منظور توسعه راه حل های فنی که رضایت حداکثری را در بین مشتریان خود داشته باشد ، فعالیت خود را بر توجه مداوم به تحقیق و کیفیت متمرکز می کند. توان بالای رقابتی شرکت هواساز ناشی از پاسخگویی به چالشهای تکنولوژیکی حاصل از نوآوری ، سرمایه گذاری در فرآیندها و درک نیازهای مشتریان خاص است.

هیچ مشکلی در تهویه مطبوع وجود ندارد که شرکت هواساز قادر به حل آن نباشد.  با طیف کاملی از راه حل های محصول از نظر کیفیت ، طراحی ، مواد و عملکرد قادر به پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتری می باشد.

ابزارهای تخصصی ، انتخاب و شبیه سازی خاص به شرکت هواساز اجازه می دهد تا راه حل های سیستم با پشتوانه دانش خاص را طراحی کند و اطمینان حاصل کند که هر مشتری برای نیازها و شرایط فردی خود به یک راه حل بهینه دست یافته است. تأکید در شرکت هواساز صرفاً عرضه محصولات نیست بلکه ارائه راه حلهای کامل و یکپارچه سیستم است.

هم اکنون شرکت هواساز با داشتن این قابلیت ها همواره توانسته تا خود را بعنوان مجري طرحهاي بزرگ تهویه مطبوع با کارفرمایان معتبري چون شرکت هاي ملی نفت ، پتروشیمی و گاز ایران ، شرکت نفت و گازپارس ، شرکت مپنا ، وزارت مسکن ، مجتمع های تجاری و مسکونی عظیم و تعداد بیشماری از فضاهای بیمارستانی مطرح نماید.

لازم به ذکر است که این کارفرمایان ملاك اصلی خود را براي انتخاب این شرکت تجربه گران بها، توان فنی و مهندسی و کیفیت ایده آل قرار داده اند. این ویژگی باعث گردیده شرکت هواساز همواره براي دشوارترین و حساس ترین پروژه هاي ملی در صنایع مختلف مورد انتخاب کارفرمایان قرارگرفته و سربلند و موفق آن را به پایان برساند. در این راستا شرکت  هواساز با ایجاد مشارکت هاي متعدد با شرکت هاي پیشرو در این صنعت در جهان همیشه از انجام پروژه هاي خاص و پیچیده استقبال نموده و محصول نهایی را با بالاترین فن آوري روز ارائه نموده است.

شرکت هواساز با استفاده از کلیه پتانسیل هاي موجود، همراهی مطمئن براي مشارکت در بزرگترین پروژه های ملی در فازهاي طراحی، ساخت، نصب، راه اندازي و نگهداري بوده و بدین ترتیب از معدود شرکت هایی است که توانایی کامل انجام پروژه را بصورت EPC داراست.

شماره تماس

۰۲۱۴۶۸۸۱۹۷۷

آدرس

تهران – خیابان شهید بهشتی – خیابان سرافراز – برج دریای نور – واحد 404 و 405

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها