شرکت مهران سرد - پلتفرم مشاورمون
شرکت مهران سرد - پلتفرم مشاورمون

شرکت مهران سرد

  1. Home
  2. »
  3. شرکت مهران سرد

در سال 1367 با تلاش آقای حسین علمداری شرکت مهران سرد تاسیس گردید و با همت خانواده علمداری از یک کارگاه تولیدی کوچک به یکی از فعالترین مجموعه های صنعتی در شهرک صنعتی عباس آباد تهران بدل گردید. همکنون مهران سرد با اشتغالزایی مستقیم برای 200 نفر و تولید سالانه 2000 دستگاه انواع کانتینر و تریلر یخچالی، سردخانه های ثابت و متحرک، شلترهای مخابراتی، کانکس و کانتتینرهای خاص و همچنین نزدیک به 500،000 متر مربع انواع ساندویچ پانل پلی یورتان توانسته نیاز شرکتهای فعال در صنایع مختلف به محصولات مذکور را مرتفع نماید.
کنترل الزامات کیفی در تمامی مراحل تولید و بهره گیری از فن آوری روز دنیا در واحد تولید باعث بهبود مستمر محصولات و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان در طول سالهای فعالیت مجموعه ی مهران سرد گردیده است.
ما بر این باوریم که “فروش پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است” و همواره تلاش خواهیم نمود با رعایت استانداردها بین المللی ، توسعه ی کمی و کیفی محصولات و توجه به جزییات در تمامی واحدها، برند مهران سرد را به اولین و مطمئن ترین انتخاب مشتریانمان تبدیل نماییم.

شماره تماس

۰۲۱-۸۶۰۳۰۲۰۹ | ۰۲۱-۸۸۵۳۹۶۶۳ | ۰۲۱-۸۶۰۳۰۲۱۵ | ۰۲۱-۸۸۵۳۹۶۶۵

آدرس

تهران، میدان آرژانتین،خیابان احمدقصیر(بخارست)،کوچه ششم، پلاک22،طبقه دوم، واحد 4

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها