شرکت فنی مهندسی و تولیدی آیتای - پلتفرم مشاورمون
شرکت فنی مهندسی و تولیدی آیتای - پلتفرم مشاورمون

شرکت فنی مهندسی و تولیدی آیتای

  1. Home
  2. »
  3. شرکت فنی مهندسی و تولیدی آیتای

شرکت از سال1385 در خصوص تولیدعایق های حرارتی با نام تجاری” آی تای” شروع به فعالیت نمود. عمده فعالیت این شرکت تولید محصول پلاستوفوم بود. با ورود تکنولوژی‌های پیشرفته در خصوص تولید عایق های نوین نیروهای کارآمد، شروع به تولید محصول جدید “فومیزه (XPS)” نمودند.
شرکت فنی مهندسی و تولیدی آیتای از سال 1388 با رویکرد در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی از طريق ایجاد سازه های 100% عایق حرارتی، برودتی و رطوبتی سبک نوینی از تولید محصول” فومیزه (XPS) “را پایه گذاری کرد .
از آنجایی که کاربرد فوم xps در صنعت ساختمان سازی بسیار است . یکی از سیاست های شرکت آی تای سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان ها در مواجهه با بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل بوده است . در این خصوص گروه طراحی و مهندسی این شرکت با طراحی دیوار های سبک و مقاوم سهم خود را در پیشرفت و ایمن سازی صنعت ساختمان ایفا کرده است . همچنین یکی دیگر از مباحث سبک سازی ساختمان تولید سقفهای کاذب بسیار سبک می باشد بنابراین شرکت آیتای اقدام به تولید صنایع دکوراتیو داخلی نموده است.
یکی دیگر از سیاست های شرکت آی تای حفظ منابع طبيعی است. به همین منظور برای جلوگیری از واردات چوب، قطع درختان و از بین بردن جنگل ها گروه طراحی و مهندسی این شرکت با طراحی محصولی جایگزین “فومیزه (XPS)” اقدام به تولید سبک جدیدی از مصنوعات چوبی نمود.

شماره تماس

۰۲۱۴۴۹۲۹۰۵۴ - ۰۲۱۴۴۹۲۸۹۰۸ - ۰۲۱۴۴۹۲۹۶۱۶

آدرس

ابتدای شهید خرازی بلوار کاج(برادران زینعلی) نبش سروستان ۹ بالای فروشگاه ۷ طبقه دوم شرکت آیتای

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها