شرکت ره اورد کاویان - پلتفرم مشاورمون
شرکت ره اورد کاویان - پلتفرم مشاورمون

شرکت ره اورد کاویان

  1. Home
  2. »
  3. شرکت ره اورد کاویان

امروزه، کاویانکو به یکی از شرکت های پیشرو با گواهینامه صادره از دانشگاه صنعتی امیر کبیر تبدیل گردیده و به دلیل طیف گسترده محصولات و خدمات خود و ارائه آن به مشتریان , سطح بالایی از تضمین کیفیت را ارائه نماید.
در کاویانکو، اهداف ما تبدیل شدن به شریک ارجح و ارائه دهنده راه حل پیشرو برای همه محصولات و خدمات می باشد . هدف ما همچنان به حداکثر رساندن پتانسیل تولیدی و تجاری خود و ایجاد ارزش برای مشتریان خود با ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات با کیفیت بالا، مطابق با استانداردهای بین المللی است.
پایه و اساس کاویانکو با مدیرانی با تجربه 30 ساله در زمینه تجارت بلبرینگ ، بر اساس روابطی است که با تامین کنندگان و مشتریان خود ایجاد می کند. ما اطمینان داریم که ارتباط دائم و درک متقابل ما را به پیشرفت در این صنعت پررقابت سوق می دهد. ایجاد رابطه شفاف با تامین کنندگان و مشتریان ، کلید موفقیت کاویانکو است .

شماره تماس

۰۲۱۸۸۸۴۹۵۵۵

آدرس

تهران خیابان فردوسی خیابان سرهنگ سخایی پلاک 48 طبقه اول واحد

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها