شرکت رامان فیدار سازه - پلتفرم مشاورمون
شرکت رامان فیدار سازه - پلتفرم مشاورمون

شرکت رامان فیدار سازه

  1. Home
  2. »
  3. شرکت رامان فیدار سازه

شرکت رامان فیدار سازه با نیازسنجی عمیق در حوزه صنعت ساختمانی کشور و با نگاهی ویژه به چالش‌های اقتصادی پیش رو، در سال 1395 اقدام به راه‌اندازی خط تولید پیشرفته محصولات نوین ساختمانی، تحت لیسانس و با مشارکت شرکت Edilteco ایتالیا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در داخل کشور نموده است.
شرکت Edilteco ایتالیا، صاحب امتیاز مجموعه های عظیم تولیدی در ایتالیا، فرانسه، بلژیک، کانادا، آمریکا و ترکیه به عنوان یکی از رهبران جهانی این بازار به شمار می آید. توان بالای نیروهای متخصص ما در اجرای یکنواخت، بی نقص و سریع پروژه، زیر ذره‌بین کنترل کیفی شرکت در کنار محصولاتی چندمنظوره و با کیفیت بسیار بالا، راهکاری جامع را در اختیار فعالان صنعت ساختمان قرار داده است.
کارخانه این مجموعه در شهرک صنعتی کاسپین واقع در استان قزوین می باشد و درحال حاضر محصولات متنوعی را در سبد کالایی خود ارائه می دهد. شایان ذکر است تمامی محصولات و تولیدات این مجموعه، استانداردها و گواهینامه های فنی ملی و بین المللی معتبر را کسب کرده است.

شماره تماس

۰۲۱۸۸۵۶۷۵۰۱

آدرس

تهران، شیراز جنوبی، نبش شصت و هشت غربی، پلاک ۲، واحد ۳

شبکه های اجتماعی
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

درباره ما

مجموعه مشاورمون با فعالیت در سه حوزه املاک، معماری و هوش مالی با استفاده از اشخاص با تجربه در این حوزه و همچنین افزایش قدرت مشتریان از طریق انعکاس اطلاعات دقیق سعی بر آن دارد که محیطی مناسب جهت انتخاب بهتر را فراهم سازد.

© تمام حقوق برای وب‌سایت مشاورمون محفوظ است

ورود و ثبت نام

تا
دیگر ارسال مجدد رمز یکبارمصرف به شماره شما امکان پذیر می باشد.
املاک مشاورمون برای دریافت آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها اجازه ارسال نوتیف را صادر کنید.
نادیده گرفتن
اجازه ارسال نوتیف ها